Відпустіть людину, якій на вас наплювати

Хоча ви і розумієте, що ці стосунки заподіюють вам біль, але піти — не можете. Ви не можете змиритися серцем з тим, що не можете побудувати стосунки з цією людиною. 

Таке буває навіть після образ, розчарувань, зради. Всередині просто все кипить, буря емоцій, але якась невидима нитка не дає відпустити ці стосунки. Інколи навіть може траплятися таке, коли двоє партнерів дійсно кохають один одного, але один з них не вміє висловлювати свої почуття, не може подарувати кохання, турботу, та інша людина від цього лише страждає.

Ще є й інший сценарій: коли вам так раніше було добре разом, ви розуміли один одного з пів слова, кохали один одного, розчинялися. Але з часом стосунки стали погіршуватися й, окрім критики й образ, у вас нічого більше не залишилося. Однак не дають піти спогади про ті дні, коли разом було так весело і так добре. Десь в душі ще жевріє надія, що стосунки знову стануть такими… 

Причин може бути безліч.

Така «любов» — марна трата енергії

Найгірший тип стосунків, коли один безмежно кохає, а іншому просто байдуже. До людини ставляться, як до порожнього місця, і не беруть до уваги бажання та прагнення. Одна справа, коли ваш партнер відповідає взаємністю і цінує ставлення, а інша — коли ви методично на собі тягнете всі проблеми стосунків й намагаєтеся їх покращити самостійно наодинці.

Потрібно зрозуміти, що кохання складається з двох людей і лише двоє можуть щось змінити. Однієї людини може бути недостатньо, адже має бути присутнє прагнення двох.

Вашого партнера вже не змінити — як не старайтеся

Ви маєте зрозуміти, що людину неможливо змінити, особливо чоловіка. Якщо ви надієтеся, що завтра він стане кращим, буде більше про вас піклуватися та менше проводити часу з друзями — то це марна справа. Він може перестати так чинити, лише якщо сам цього захоче. Ваше постійне невдоволення та сварки сприймаються людиною як несправедливі докори.

Інколи жінки думають так: «От якщо я буду піклуватися про нього ще більше, стану просто найкращою і незамінною — він не зможе цього не помітити. Обов’язково оцінить і відповість взаємністю». Дорогі дівчата, ні. Не помітить і не оцінить. 

Він навпаки стане використовувати цю поведінку так, як потрібно йому. І з цим потрібно змиритися. 

Ось така жорстока правда. Так що не обманюйте себе помилковими ілюзіями.

Залиште своє серце відкритим для когось більш гідного

Якщо ви повністю зосереджені лише на тій людині, якій на вас байдуже, то можете просто прогавити своє істинне щастя. Ви просто можете втратити шанс зустріти кращу людину, яка гідна вашого кохання. Навіщо присвячувати своє життя тому, хто цього абсолютно не заслуговує?

Хіба ви не хочете відчути взаємність, ніжність, турботу?

Ви тільки створюєте собі біль

Ви самі розумієте, що так не може тривати вічно. І розуміння того, що ці стосунки рано чи пізно завершаться створюють ще більший біль, ніж ви можете очікувати. Ви лише посипаєте сіллю свою зранену душу. Зрозумійте, що мертві стосунки не можливо оживити, припиніть кричати в пустелю, адже вас ніхто не почує. 

Йому наплювати на вас? Відповідайте взаємністю

Відповідайте взаємністю тому, кому на вас наплювати. Ви маєте зрозуміти, що вами не дорожать, хоча і для вас ця людина дуже важлива. Ця особа з вами лише через те, що їй так комфортно, не даруйте іншому серце і душу, якщо людина цього не заслуговує.

Відсутність розвитку

Насправді саме усвідомлення безглуздості і відсутності розвитку у стосунках має вас насторожити. Якщо ви відчуваєте, що поруч з людиною перебуваєте на дні прірви і, попри ваші спроби поліпшити що-небудь, все повертається на свої місця, то саме час обірвати стосунки.

Відпустити людину назавжди допоможе лише час, а почати варто з припинення будь-яких контактів з цією людиною.

Адже ви ж не про таке мріяли, чи не правда?

Згадайте, які ви були до цих стосунків. Чи були ви кращою? Чи відчували ви себе щасливішою тоді? Чи в той момент ви б погодилися на стосунки з тією людиною, які на вас наплювати? От я дуже сумніваюся. 

Прощайтеся і йдіть вперед. Ви її обов’язково зустрінете — справжню любов!

Що ви думаєте з цього приводу?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: