Відпустіть людину, якій на вас наплювати

Інколи трапляється так, що стосунки перестають приносити задоволення і стають справжнім тягарем. Але як їх закінчити, якщо ви звикли до свого партнера? З одного боку, розум підказує, що пора розірвати замкнуте коло, але серцем ви досі прив’язані до цієї людини, яка стала вам близькою за довгий проміжок часу. 

Однак потрібно зібрати свої сили в кулак і поставити крапку у тих відносинах, в яких вас перестали цінувати. 

Така «любов» — марна трата енергії

Кохання – це взаємний обмін енергією, позитивом, ресурсами. Неможливо назвати стосунки повноцінними, якщо ви лише віддаєте, але нічого не отримуєте натомість. Задумайтеся, як давно вам робили компліменти або інші приємні знаки уваги? Годі ставити другу половинку на перше місце, адже в першу чергу слід подбати про себе і власні почуття.

Вашого партнера неможливо змінити, як би сильно вам цього не хотілося

Годі наївно сподіватися, що з часом людина зможе змінитися. Навіть якщо ви будете задовільняти усі примхи свого партнера, то він все одно не оцінить їх і не почне по-іншому ставитися до вас. Навпаки ваша цінність в його очах тільки впаде. На жаль, люди швидко привикають до хорошого і починають сприймати це як даність. 

Залиште своє серце відкритим для когось більш гідного

Ви не зустрінете справжнє кохання, поки не розпрощаєтеся з людиною, яка не цінує вас і робить вам боляче. Закрийте цю сторінку вашого життя і залишіть місце для чогось нового. Направте свої сили й увагу на того, хто шануватиме це.

Ви самі собі робите боляче

Звичайно, залишити минуле позаду буває складно. Однак мертві стосунки неможливо воскресити. Потрібно усвідомити, що ви сипите сіль на рану і товчетеся на одному місці. Відпустіть людину, з якою у вас нічого не склалося і рухайтеся далі. 

Одного дня ви згадаєте минуле із думкою: “Господи, що зі мною тоді відбувалося?”

У моменті важко усвідомити, що відбувається щось не те. Однак якщо ви знайдете в собі сили закінчити токсичні відносини, то через деякий час все стане на свої місця і ви усвідомите, що прийняли правильне рішення. 

Уявіть, як одного вечора ви опинитеся в обіймах коханої людини. На душі буде спокій, а в голові думки: “Як я могла колись думати, що мені потрібні колишні стосунки, які не приносили щастя?”

Чим довше ви разом — тим важче піти

Як тільки ви відчуваєте, що щось відбувається не те, то йдіть геть і не озирайтеся. Повірте, з часом нічого не зміниться. Однак кожен наступний день веде до того, що розірвати відносини і піти буде тільки важче. Потім зробити це буде значно важче.

Придивіться до нього уважніше: нічого особливого!

Кохання змушує нас бачити лише позитивні риси партнера. Нам здається, що він ідеальний і неповторний. Однак якщо абстрагуватися від емоцій і поглянути на все тверезим поглядом, то можна зрозуміти, що в цій людині немає нічого особливого. Ви обов’язково зустрінете когось навіть набагато кращого!

Йому наплювати на вас? Відповідайте взаємністю

Навіщо вам стосунки з людиною, якій відверто на вас начхати? Вона користується вами тоді, коли їй це зручно й вигідно. Досить вестися на ці маніпуляції. Кожного разу повторюйте собі, що ви будете відповідати байдужістю на байдужість.Так вам стане значно легше розпрощатися з партнером і розпочати нову сторінку свого життя. 

Ви йому вже дали шанс

Скільки може бути останніх шансів? Ви спробували раз, другий, тертій… З цього нічого не вийшло. Можливо, досить сподіватися на диво? Людина не використала жодну з можливостей, які отримала. Прийшов час думати про себе. 

Не бійтеся змінювати своє життя і рухатися далі. Ви обов’язково зустрінете своє кохання і станете щасливими!

А ви легко прощаєтеся з людьми?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Adblock
detector