Відтінки помади, які можна носити жінкам після 40 років

Жінки після 40 також виглядають чарівно та привабливо.

Тут головне знати певні правила та нюанси, які допоможуть мати вигляд успішної та щасливої. Ми ж для вас підготували добірку з 5 заборонених відтінків, які краще дамам бальзаківського віку не використовувати. 

Темно-коричневий

Чому не підходить:  на жаль, в такому віці шкіра обличчя втрачає живий рум’янець і стає трохи блідою. Темно-коричневий відтінок помади лише погіршує ситуацію та робить губи візуально меншими.

Альтернатива:  якщо ви все-таки любите темні помади, то зверніть свою увагу на відтінки Тауп. Жінкам з холодним кольоротипом бажано обирати ліловий Тауп, а от з теплим – коричневий. 

Важливі нюанси: поєднуйте темні помади з елементами гардеробу. Навчіться їх вміло поєднувати. Не можна забувати, що така помада – головний акцент всього образу, тому макіяж очей повинен бути максимально природним і стриманим.

Морквяний

Чому не підходить: такий колір підкреслює жовтизну зубів та нездоровий вигляд шкіри навколо очей.

Альтернатива:  якщо ви блондинка – обирайте персиковий колір, а шатенкам та брюнеткам найкраще підходить неяскравий кораловий. Рудоволосі жінки можуть використовувати насичені коралові тони.

Важливі нюанси: обирайте матові текстури помад. А от зверху можете злегка додати прозорий блиск. Збільшити губи допоможе хайлайтер, нанесений тонкою лінією над верхньою і під нижньою губою.

Нюдовий

Чому не підходить: такі відтінки помад роблять ваші губи непомітними та тьмяними.

Альтернатива: обирайте більш насичені кольори. Темноволосим жінкам найкраще підходить кавово-бежеві тони, а світловолосим – пильно-рожеві. 

Важливі нюанси:  помади спокійних нейтральних тонів для жінок 40+ можуть бути як матовими, так і глянсовими. 

Перламутрово-рожевий

Чому не підходить: перламутрові помади обирають переважно дівчатка-підлітки, тому на жінці 40+ мають безглуздий вигляд. Так, вони не старять, але і не додають обличчю свіжості.

Альтернатива: обирайте помади з напівматовими текстурами. 

Важливі нюанси:  перед нанесенням помади, використовуйте спеціальні праймери. Це зробить ваші губи молодшими та зволоженими.

Ви користуєтеся губною помадою?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector