Виховання сина: як жінка поводиться, того поруч і отримує

Насправді виховання донечки та сина суттєва відрізняється ще з пелюшок і це потрібно брати до уваги батькам. Особливо слід звернути увагу матері на виховання сина, адже справжній чоловік виросте лише тоді, якщо ви будете знати певні особливості. Виховання “чоловіка” складна річ, але це потрібно знати. 

Хочу розповісти декілька думок, які допоможуть матері краще зрозуміти ситуацію. 

Просто уявіть наступну ситуацію, для цього ви маєте повністю зосередитися на моїх словах, вимкнути мобільний телефон, щоб вас ніхто не турбував.

Ви виховуєте сина шкільного віку, вийшло так, що чоловіка у вас немає, і, щоб прогодувати сім’ю, ви з ранку до вечора пропадаєте на роботі. Ваш син – жива людина, тому має слабкі та сильні сторони, але ви приймаєте його таким, як він є, і дуже любите його. 

Питання, мамо, до Вас:

1) Хто відкриває двері в під’їзді?

Ви синові або син Вам? Чому саме так?

Не забувайте, що ви виховуєте справжнього чоловіка, який має дбайливо ставитися до інших. Якщо ви його з дитинства навчите дбати про жінок навіть в дрібницях – в майбутньому ви отримаєте турботливого сина, а його дружині пощастить з таким чоловіком. 

2) а – Син зробив своїми руками листівку для мами на 8 березня. Ваша реакція?

Для дитини вироби власними руками є дуже важлива річ, це спосіб, у який малюки висловлюють свою любов до батьків, тому навіть за дрібниці потрібно дякувати. Син зрозуміє, що всі його старання беруть до уваги й він  з великим натхненням радувати вас. 

б – Син забув привітати Вас із Днем Матері. Ваша реакція?

Ні в якому разі не слід його критикувати. Просто потрібно пояснити, що вам не дуже приємно з такої ситуації і в майбутньому краще так більше не робити.

3) Син назвав фізично сильнішого однокласника “козлом” і отримав за це в ніс Вдома він скаржиться вам на цього хлопця, як вчините Ви? 

Не потрібно одразу критикувати свою дитину за такий вчинок, і ні в якому разі не потрібно шкодувати дитину. Спершу виясніть всі нюанси ситуації. Потім підведіть дитину до того, що він поводитися не коректно й за це відповів. Але вчинок однокласника також був ганебним.

Покажіть, що Ви його любите.

4) Син відвідує секцію з футболу, хоче піти на танці, а ще він хоче більше приділяти часу навчанню. На все не вистачає часу і йому нічого не виходить. Що ви зробите в такому випадку? 

Ні в якому разі не потрібно “підказувати”, що краще для  дитини, він має сам вміти робити вибір й відповідати за нього. Навіть якщо ваш син помилиться, це було його рішення і хороший життєвий урок. Ваше завдання просто підтримувати дитину й говорити, що ви в нього вірите. 

5) Як зустрічаєте сина вдома?

  • Радієте щоразу
  • Ну прийшов і прийшов
  • Залежить від настрою

Якщо ви будете зустрічати сина з радістю, то він буде бігти додому й знати, що йому там раді. В дорослому віці чоловік також буде іти до своєї сім’ї, а не засиджуватися з друзями.

6) Як просите про допомогу сина? 

Майбутньому чоловіку важливо чути прохання від жінки. В них на інстинктивному рівні закладено захищати рідних та близьких, а ваші маленькі прохання допоможуть розвивати відчуття відповідальності. Виховуйте сина так, щоб він відчував себе важливим та потрібним. 

7) Коли спілкуєтеся з сином – Ви спілкуєтеся з ким? З сином, хлопчиком, власністю, чоловіком?

З чоловіком, навіть якщо йому чотири роки, потрібно розмовляти так, як дорослим. Хоча вам може здаватися, що перед вами малюк, але те, як ви будете з ним розмовляти зараз впливає на те, як він буде розмовляти з вами в майбутньому. Виховуйте справжнього генерала, тоді він таки стане “генералом армії” у своїй справі. 

І не варто думати, що строге виховання не має містити ніжності, турботи та ласки, чоловіку важливо відчувати, що його люблять. Знаходить золоту середину.

Пам’ятайте, що як жінка поводиться, того поруч і отримує.

Що ви думаєте з цього приводу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Adblock
detector