Виховує дитину сам. Як живе дочка Володимира Кличко

Володимир Кличко досі залишається вартим заздрості холостяком, хоча цього року йому виповнилося вже 44 роки. Його першою дружиною була Олександра Авізова, однак шлюб тривав не довго. Після цього боксер зустрічався з багатьма красивими жінками, а згодом закохався з американську актрису Хайден Панатьєрі.

Двоє успішних людей почали будувати щасливі стосунки, а за цим спостерігав увесь світ.

Виховує дитину сам.  Як живе дочка Володимира Кличко

Всім було цікаво, чи стане Хайден тією однією жінкою, яка полонить його серце до кінця життя. Познайомилися вони зовсім випадково, під час одного з виступів Віталіка на рингу. Хайді тоді було лише 20 років, однак завдяки ролям в серіал вона була вже достатньо знаменитою.

Хайден була прихильницею Володимира, і часто дивилася його бої. Хоча проживали партнери на різних материках, їм вдалося зберігати кохання протягом довгого часу. 

Згодом Володимир зробив пропозицію Хайден і розпочалася підготовка до весілля. Правда, 2014 рік змінив плани. В Україні розпочалася Революція Гідності і Володимир не зміг стояти осторонь, дата весілля відклалася на невизначений термін.  Потім Хайден дізналася про те, що чекає дитину. Донька у Віталія народилася напередодні 2015 року – Кайя Євдокія. 

Після пологів Хайді набрала зайві кілограми і ніяк не могла їх позбутися. Внаслідок цього в жінки розвинулася післяпологова депресія.

Актрисі вже припинили пропонувати нові ролі в проєктах, її популярність просто танула на очах. Так, коли дитині виповнилося три роки, пара розпалася. Дійшли чутки, що Хайді не змогла відмовитися від вечірок, розваг, тому не хоче брати участь у вихованні дівчинки.

Після цього Хайді стала активно шукати нове захоплення. В останній раз її бачили в компанії Брайана Хікерсона. Цей чоловік теж є актором, але не настільки успішним й просто живе коштом своєї коханої. А от Хайді почала зловживати алкоголем, коли Кличко про це дізнався, то просто забрав дитину до себе.

Зараз Володимир виховує дитину сам. Дівчинка щаслива поруч з турботливим батьком і   навіть не пам’ятає, як виглядає її мати.  Він дійсно чудовий батько, адже Євдокія стала для нього головною людиною в житті. Виховує дитину сам.  Як живе дочка Володимира Кличко

Що ви думаєте з цього приводу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector