Військовий лікар дав безцінні поради, як схуднути за 6 хвилин

Це просто неймовірний метод схуднення, адже гімнастика дійсно унікальна. Її виконання займає лише 6 хвилин, але потрібно виконувати щогодини протягом дня. Перший результат ви побачите вже за тиждень.

А головне, що всі ці вправи ще часто називають «невидимими», адже їх можна робити будь-де: стоячи в магазині, перед телевізором чи навіть на роботі. Ніхто і не помітить те, що  ви виконуєте вправи.

Отож, що ж це за “диво” вправи?

«Невидимі» вправи для схуднення і здоров’я

Спершу вам може здатися, що вони взагалі не ефективні, але вже на третій день ваші м’язи будуть боліти так, ніби ви повернулися з фітнесу. Тому обов’язково спробуйте. 

1. Підйоми п’ят. Виконувати сидячи або стоячи по 40 підйомів. Старатися підіймати якомога вище від землі

2. Підйоми носків. Притисніть ступні до підлоги та підіймайте лише носки 40 разів. 

3. Втягуйте сідничні м’язи — 50 рухів. Цю вправу можна виконувати взагалі в будь-якому положенні. Також можете втягувати разом з інтимними м’язами — таким чином покращите роботу органів сечостатевої системи.

4. Втягуйте м’язи живота.

Вдихніть носом, і на видиху втягуйте в себе живіт. Повторіть 20 раз.

5. Зводить лопатки. Розправте плечі, випряміть спину і з напругою наближайте лопатки один до одного.

6. Стискайте долоні в кулак. У будь-якому положенні тіла — стоячи чи сидячи, руки випрямлені чи підняті вгору – 50 разів стисніть їх у кулак.

7. Повертайте голову в сторони.  Це потрібно робити повільно та дуже обережно. Голову обертати вправо та вліво на 90 градусів. Повторити декілька разів на кожну сторону.

8. Витягуйте підборіддя.  Витягуйте нижню щелепу вперед так, щоб нижня губа заходила на верхню та натягувалася шкіра в зоні ключиці. Рот при цьому має бути відкритим чи закритим. Бореться із “другим” підборіддям.

Комплекс таких вправ просто вражає своєю користю для організму.

Саме ці вправи активізують крово- та лімфообіг по цілому організму, і таким чином допомагають вивести зайву рідину, токсини, покращують метаболізм та навіть борються з целюлітом.

Спробуйте виконати комплекс, адже він спалить ваш жир! 

Ви знали про такий метод схуднення?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: