Вікторія геть забула у чиїй хаті живе! Командує тут мною, але я їй прислуговувати не збираюсь!

Рік тому мій єдиний син дуже несподівано для мене повідомив, що хоче одружитись. Чому несподівано, бо раніше він не розповідав, що має дівчину. Він в мене завжди був дуже скромним та закритим хлопчиком, але дуже відповідальним та вимогливим. Я думала, що з таким характером йому буде складно обрати майбутню дружину. Його перфекціонізм інколи йому заважав по житті, тому я часто говорила, що ідеальних людей, в тому числі й дівчат не буває, аби він не розчаровувався. 

Проте вже у свої 23 він говорить, що одружується. Тоді я запропонувала запросити дівчину на вечерю, аби познайомитись. Увечері прийшов Іван з милою дівчиною Вікторією. Вона була дуже вродлива та розумна. Я дивувалась, як синові вдалося знайти таку дівчину. Поряд з нею, я побачила свого Іванка зовсім з іншого боку. Він став таким дорослим та солідним. 

Варто сказати, що невістка мені сподобалась, однак після весілля усе змінилось. Вона почала себе поводити зовсім не так, як на першій нашій зустрічі. 

– Оскільки, ви сидите вдома, а ми заробляємо гроші з чоловіком, тоді готуватимете нам їсти — заявила невістка.

– Гаразд, я не проти — сміливо відповіла я. 

– На сніданок я люблю щось легке, може бути вівсянка, або панкейки, а на вечерю краще без вуглеводів. Потім я дам вам список моїх улюблених страв. Крім того, прошу щоранку робити у нашій кімнаті вологе прибирання, а ще провітрювати приміщення. Ну й одягайтеся якось нормально, бо мені соромно буде якщо хтось прийде до мене в гості, а ви у цьому мотлоху — далі говорила вона.

Пошепки

Сказати, що я була в шоці від її заяв, це нічого не сказати. Очі на лоба у мене полізли, однак я смирно погоджувалась на усі її умови, з надією на те, що потім вона зм’якне. Але з часом ставало тільки гірше. Невістка все більше віддавала накази й таким чином вилазила мені на голову. 

Якось до мене у квартиру приїхала подруга. Ми спокійно пили чай, як раптом до нас на кухню вривається Вікторія.

– Ви сьогодні не ту сорочку попрасували Іванові! Я ж вам казала яку треба! — кричала вона мені при гості.

Як мені тоді соромно було перед колежанкою. Не знаю, що вона подумала, однак це вже ні в які ворота не лізе! Чи ви коли-небудь таке чули, щоб невістки так себе поводили у чужому домі? Треба якось поставити її на місце, однак боюсь зіпсувати стосунки з сином. Він у мене дуже вразливий, візьме близько до серця та буде переживати. Я ж бачу, що йому теж не є приємна така поведінка Віки, але він її любить, мабуть, тому й мовчить. 

Може особисто поговорити з дівчиною віч-на-віч і пояснити, що так не робиться? Це допоможе змінити її ставлення до мене?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector