Він почне сумувати за тобою тільки тоді, коли усвідомить, що вже не потрібен

Одного разу, ти просто проігноруєш його повідомлення й тоді він усвідомить, наскільки ти йому дорога…

Він буде сумувати за тобою, коли ти перестанеш відповідати на його дзвінки та повідомлення. Раніше, ти тільки цього й чекала, проте він занадто довго змушував тебе страждати. Ти переросла ці стосунки й викреслила його зі свого життя.

Він буде сумувати за тобою, коли зрозуміє, що вже не потрібен.  Коли ти виставиш чергове фото в Інстаграм з новим залицяльником й він усвідомить, що ти можеш бути щаслива навіть без нього.

Він буде сумувати за тобою, коли ненароком почує твою улюблену пісню й згадає, що саме ти робила його життя радісним та веселим.

Пошепки

Він буде сумувати за тобою, коли зрозуміє, що ти чекала на нього увесь цей час та готова була пробачити йому абсолютно все, навіть тоді, коли без нього твоє життя було кращим та спокійнішим. 

Він буде сумувати за тобою, коли ти більше не подзвониш йому, після гучної вечірки й не повідомиш про свої почуття, тому що в тебе з’явиться людина, яка дійсно це цінуватиме. 

Одного дня, він зрозуміє, що сумує й кине всі справи, аби приїхати до тебе та повідомити про це. Мить, на яку ти так довго чекала обов’язково здійсниться, проте буде вже занадто пізно…

З вами таке траплялося?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Adblock
detector