Він проміняв господиню дружину на ледащу коханку

Навчився мити посуд … чекати сенсу немає. Повна раковина, нічого чистого, ні келиха, ні виделки. До тарілок все присохло … замочив. Доводиться прийшовши з роботи голодним, засукати рукави і спочатку все помити, перш ніж поїсти.

Та й що поїсти, це питання. в холодильнику конем грай. Включив чайник закип’ятити, щоб заварити Чейс. Раніше я і слова такого не знав. Раніше … Марини розсольник, запах на весь будинок. Листкові пироги з різними начинками … мариновані реберця особливого приготування. Ууу, пальчики оближеш. Прийдеш з роботи, а на столі вже все накрите … і вдома порядок, все виблискує.

Чому раніше це не помічав? Думав, що крім готування і прибирання Маринці нічого не потрібно … то вікна, то посуд, то підлога, то прання … здавалося замкнуте коло.

Познайомився з Оленкою, тією, однією єдиною і неповторною. Ходила в мініспідниці, на підборах, яка відвідує салони краси, яка доглядає за собою.

Маринка салони не любила, жаліла часу і грошей, журнали не гортала, волосся не фарбувала. Але завжди була красивою і стрункою. Вдома в халаті і тапочках, а на вулицю в улюблених джинсах і кросівках.

– Я люблю іншу жінку … – сказав я тоді Маринці, збивати крем для торта, – І йду до неї! Я не хочу тобі брехати …

Маринка не обернулася … І я не побачив сліз, які покотився по її обличчю …

Я хотів, щоб зі мною поруч була жінка, а не комбайн по господарству. Ось і закохався в Оленку. Зате тепер сам мию посуд, перу і прасую сорочки … ще б їсти навчитися варити, а то сняться Маринчині пиріжки …

Олена сидить зараз в кріслі, нігті розглядає з новим манікюром, мені хвалиться, та журнал гортає … А на дивані пів її гардеробу валяться, вибирала в чому на манікюр піти. А на журнальному столику чашки брудні з-під кави стоять …

Ось і крутяться думки в голові, що проміняв господиню дружину на ледащу коханку. 

Щось занудило мене від усього цього … голодний … Піду макарони зварю …

Що Ви думаєте з цього приводу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Коментарі

I
Adblock
detector