– Він ще зміниться! – кричали мені подруги. Але я знала, хто такий Дмитро насправді

Заміжня я вже понад 10 років, але мій шлюб щасливим назвати не можна. Чоловік, який спочатку здавався мені ідеальним, насправді щодня перетворював моє життя на пекло: то я не те приготувала, то одягнена не так, то ще якась дрібниця. 

І за кожен такий “промах” я вислуховувала багатогодинні нотації про те, яка я жахлива жінка, хазяйка і мати. Через кілька років я втомилась. Мабуть, кожен би втомився у такому жити. Тож коли я покохала іншого чоловіка, мені навіть соромно не було. Я була готова кинути все і почати життя спочатку! Навіть день вже обрала, щоб виказати все чоловіку. Як раптом…

– Це тобі, любов моя! – виклав переді мною Дмитро букет квітів. – Знаю, що в нас не дуже останнім часом усе йде. Пропоную нарешті все виправити. 

Він поцілував мене, пішов готувати вечерю. І тут я прозріла! 

Чоловік, який всі ці роки псував мені життя, насправді нормальна людина! Його люблять друзі, поважають колеги, батькам моїм він подобається. Значить, він усіє бути таким, яким люди його хочуть бачити.

Пошепки

З ними він може бути добрим, люб’язним і навіть веселим чоловіком. А от вдома він – наче перевертень. Скидає із себе шкуру святого і перетворюється на того Дмитра, якого я знаю. 

Він може хоч триста разів клястись, що він просто раптово усвідомив, наскільки для нього важлива я і наша дитина, але я ніколи в це не повірю. Якщо він так себе вів раніше, то ніщо не заважає робити таке знову. А вестись на всі ці гарні жести і обіцянки – марна трата часу.

Я пішла від Дмитра і щасливо живу з іншим. І дня не було, щоб я пошкодувала про своє рішення. От тільки спільні знайомі тепер жаліються, що мій колишній якийсь агресивний став. Ще б пак! Вдома ж тепер немає на кого кричати.

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Як думаєте, чи міг би чоловік і справді змінитись?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector