Він закохався в свою Лізу в 14 років і все життя любив тільки її

Її неприступність манила Патріка, а незабаром він втратив від неї голову, вона підкорила його серце на все життя. 

Патрік Суейзі один з найвідоміших голлівудських акторів, який прославився роллю в романтичному фільмі «Брудні танці». Він був бажаним чоловіком мільйонів жінок.

Навряд чи є хоч хтось, хто не замислювався про цього красеня як принца з давніх казок. Гарний собою, вміє співати, танцювати, зірка Голлівуду, в ньому було все, чого бажає кожна жінка. Шкода, що про цього великого актора доводиться говорити в минулому часі.

Хобі визначало його, як справжнього чоловіка: родео, верхова їзда, автогонки, стрибки з парашутом. Але в той же час Патрік був ніжною, з душею романтика, особистістю.

Коли йому було 14 років, він зустрів свою майбутню дружину в школі танців. У той час актриса Ліза Ніємі була ученицею матері Патріка, талановитого хореографа. Ліза відрізнялася від своїх однолітків, вона ніколи не намагалася привернути увагу Суейзі.

Якось раз Патрік отримав ляпас від Лізи за «випадкові» обійми. Її неприступність манила Патріка, а незабаром він втратив від неї голову, вона підкорила його серце на все життя.

Їхні стосунки починалися зі звичайної дружби. Патрік і Ліза розмовляли годинами безперервно. Їм один одного було мало. Їхні стосунки були щирими і справжніми. У Патріка було непереборне бажання розвивати свої таланти, тому він і залишив Лізу.

Він відправився в Нью-Йорк, щоб реалізувати себе в балетних танцях. Ліза не змогла жити без нього і переїхала до нього, пара незабаром узаконила відносини. Вони були щасливі разом і хотіли збільшити свою сім’ю, завести дітей. Але, на превеликий жаль, після двох викиднів пара більше ні на що не сподівалася.

Пізніше через усі переживання у Патріка виникла залежність від алкоголю, кокаїну і сигарет. Реабілітація допомогла йому позбутися від деяких звичок. Але палити він продовжував і навіть після того, як у нього виявили pак в 57 років.

Діагностували у нього рак в 2008, божевільна новина лікарів, яку розум не хотів приймати.

Навіть не дивлячись на такий важкий недуг, Патрік продовжив грати агента ФБР в зйомках телесеріалу «Звір». Між дублями на знімальному майданчику він проводив хіміотерапію, усіма силами намагався поліпшити свою фізичну форму протеїнами, але хвороба прогресувала дуже швидко.

Він був настільки сильною людиною, що відмовився від болезаспокійливих препаратів.

Після завершення зйомок над серіалом, він поїхав на ранчо, де він медитував, випиваючи свіжовичавлений овочевий сік.

Суейзі завжди повторював: «З цією страшною хворобою у нас немає нічого, крім інструментів печерної людини. Ти борешся з монстром, з отрутою, але скільки з цієї отрути може прийняти ваше тіло, і ти все ще продовжуєш працювати».

Його незрівнянна Ліза завжди була поруч, аж до смерті актора 14 вересня 2009. Вона підтримувала його, як тільки могла і любила більше життя. Їх любов нікого не залишає байдужим.

P. S. Любіть і бережіть один одного!

I
Загрузка ...