Думав, що всі стереотипи про білявок – вигадка! Випадково підслухав розмову з сусідньої іномарки і більше так не вважаю…

Стою в заторі. У сусідній машині сидить фарбована блондинка середнього віку.

Вікно у неї відкрите. Тому чую дзвінок телефону десь у неї в сумочці.

Вона бере трубку:

– Так, зая. Що ??? Ну як же ти, мій зайчик, туди потрапив ?! Точно ногу зламав? Золотце моє, дуже болить, так? Ти в якій лікарні? Я тільки на роботу зараз забіжу, шефу все поясню і спробую відпроситися!

Пошепки

Слухає відповідь і кілька разів схлипує. Потім продовжує:

– А у тебе ніжка вже в гіпсі, так? Котик, хороший мій, ну давай я приїду! На таксі доберешся? Що? Та яка дача, рідний мій! Взагалі забудь зараз про це! Плювати на цю дурну дачу! Ми з мамою потім все там самі скопаємо і посадимо. Ти про себе думай, котик мій! Бідолаха… Та як же ти так? Ніженьку зламав… Що? Ах ти мій хороший! Звичайно! Ще й як люблю! Ти в мене найкращий, мій золотий! Що? Ще як поцілую! Ти тільки обережно! Гаразд? Так. Бувай!

Відключається. Тут же дзвонить знову.

– Мама? Уявляєш, мій ногу зламав !!! Ну яка тепер дача ?? Хто буде грядки копати? А дерева обрізати? Мама, я зла, як мегера! Вбила б його! Гаразд, я до роботи під’їжджаю, у нас зараз з дівчатками невелике свято, пам’ятаєш? Відзначаємо іменини Марії. Бувай! Подзвоню ще!

Що думаєте?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I
Adblock
detector