Виправлення поганої постави, усунення сутулості і болів в спині і шиї: 8 вправ

В сучасному світі в багатьох людей існують проблеми зі спиною, внаслідок сидячої роботи та малорухливого способу життя.

А от неправильна постава з’являється і у школярів, оскільки неправильне положення під час сидіння за партою дається взнаки. Спершу проблеми зі спиною можуть бути непомітні, але згодом вони можуть перерости у постійне відчуття дискомфорту та болю.

Для вас ми підготували ефективні вправи, які допоможуть позбутися цієї проблеми.

1. Розгинання спини до правильної постави

Початкове положення — лежачи на животі. Руки розмістити вздовж тіла, а долоні притиснути до стегон. Ноги з’єднанні. Видихніть і поступово підніміть голову, грудну клітку і верхню частину живота, утримуючи ноги і руки в початковому положенні. На вдиху повернутися у вихідну позицію. Повторити 10 разів.

2. Розтягування м’язів

Часто сидяча робота та малорухливий спосіб життя можуть спричинити напруження в шиї та плечах.

Станьте біля стіни та однією рукою зіпріться об одвірок. Голову потрібно опустити та тягнутися обличчя до протилежного плеча. Затриматися на  30 секунд. Виконати 5 повторів на кожну сторону. 

3. Розтягування м’язів для кращої постави

Це дуже ефективно для правильної постави.

Підкладіть під лопатки подушку й ляжте на спину, ноги на ширині плечей. Перемістіть упор на п’яти та трішки підніміть сідниці.  Почніть переміщатися на валику вперед назад, поки не з’явитися відчуття тепла в спині і доброго розтягування м’язів грудей.

4. Випрямлення плечей

Вправа, яка допомагає зняти біль після довгого сидіння.

Візьміть в руки стрічку або палицю й простягніть перед собою. Стрічку повільно підіймати перед собою, а потім над головою. Згодом перенести в зону спини / сідниць, потім повернутися вихідне положення.

Повторіть цей рух повільно 10 разів.

5. Поза кішка / корова для поліпшення постави

Вправа, яка робить хребет більш еластичним. 

Встаньте на коліна, впріться руками й ногами в підлогу і виконуйте скручування спини. Під час цієї вправи шия має бути розслабленою, а ноги зігнуті в колінах під кутом 90 градусів. Не забувайте про дихання. Повторіть 5 разів.

6. Розтягування для виправлення поганої постави і від болю в спині

Ефективна вправа, яка знімає напруження в спині та  розтягує груди і живіт.

Лежачи на животі, відштовхніться від підлоги руками так, щоб таз не відривався від підлоги. Тягніться маківкою і лопатками якнайвище. Затримайся в такому положенні на 30 секунд. Повторити в три підходи. 

7. Крила ангела

Це розтягнення працює на грудному відділі хребта і допоможе усунути сутулість і болі в шиї і плечах.

Станьте рівно до стіни так, щоб п’яти знаходилися на 10 см від неї. Зігніть трішки ноги в колінах, а плечі притисніть до стіни. Підіймайте руки над головою, як зображено на світлині вище. Повторити 10 разів. 

8. Поза лука

Це розтягнення тонізує прес, стегна, спину і сідничні м’язи, а також покращує поставу.

Ляжте на підлогу обличчям вниз, витягнувши руки в сторони. Зігніть ноги та захопіть їх руками. Поперек має бути прогнутий, а груди повинні відірватися від землі. Затриматися на 15 с. Кількість повторів: 3.

Вас часто турбує біль в спині?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: