Вирощування перцю: 6 корисних порад, для гарного врожаю

Перець — це справжня знахідка для нашого організму, адже містить безліч корисних вітамінів та мікроелементів. Його використовують для приготування різних страв, тому не дивно, що багато садівників вирощують його на своїх ділянка.

Для вас ми підготували декілька порад, які допоможуть отримати неймовірний врожай.

  1. Не заглиблюйте в ґрунт розсаду солодкого перцю — це не помідори. 
  2. Не варто висаджувати у відкритий ґрунт розсаду, яка зацвіла, адже вона вже зав’язала перші плоди. Краще її просто залишити в парнику. 
  3. Якщо ви хочете позбутися ґрунтових та листових шкідників, то між рядами перцю варто посадити календулу, чорнобривці, коріандр, петрушку та базилік. До того ж ці рослини квітнуть ціле літо, тому комахи будуть запилювати не лише їх, а й перці.
  4. Ще одна хороша приманка для комах-запилювачів — розкидані між рядами шкірки від бананів та яблук. 
  5. Під час вегетативного періоду не забувайте обрізати перці. Вкоротіть сильно витягнуті гілки й всі бокові відростки нижче від головної розвилки стебла та гілки, які ростуть всередину крони. Також не забудьте відрізати плід перцю, що розташований у розвилці стебла. Він може забирати всі корисні речовини. 
  6. Врожай перцю потрібно збирати регулярно, оскільки так можна отримувати максимально велику кількість врожаю. Чим частіше ви збираєте плоди, тим більше їх буде.

Гарного вам врожаю!

Ви знали про ці особливості вирощування перцю?

U2
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: