Вирощуємо абрикос із кісточки: зможе кожен!

Якщо ваше бажання виростити абрикос незнищенна, в першу чергу зверніть увагу на мікроклімат, тобто на клімат безпосередньо на вашій ділянці, підберіть зимостійкі сорти і правильно доглядайте за молодими посадками.

Найкраще садити абрикоси наприкінці осені. Для цього обирайте найспіліші та солодкі плоди. Щоб ви отримали чудовий врожай, кісточки мають прорости.

  1. Замочіть кісточки на добу в холодній воді.
  2. Присипте промитим річковим піском, вермикулітом або тирсою.
  3. Місткість залишають в прохолодному місці, наприклад, в холодильнику, і тримають там при температурі +2 ° C. Зазвичай через 90-100 днів починають прокльовуватися корінці.

Якщо у вас зима є холодною, то краще спершу посадити насіння в горщик. На дно горщика помістіть дренаж, потім невеликий шар перегною і родючий грунт. Витримайте рослину в холоді (0-5 градусів). Після сходів розсади ставлять в прохолодне сонячне місце і поливають у міру підсихання грунту.

На цьому основне висадження закінчене.Сіянці, що досягли дворічного віку, пересаджують на постійне місце. Найкраще це виконувати ранньою весною. Сіянці саджають на відстані 2 м один від одного, а глибина ями – 60 см. Одна половина ями засипається перегноєм, а інша родючою землею упереміш із деревним попелом.

Корені рослини присипаємо чорноземом і втрамбовуємо землю. Сформуйте земляний бортик навколо ями. Відразу після посадки полийте дерево. Поливати з розрахунком 20 літрів води на 1 деревце абрикоса. Після поливу земля повинна осісти, тому будьте готові за необхідністю підсипати чорнозем. 

Абрикоси починають плодоносити на 5 рік.

Вам була корисною ця інформація?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector