Вирощуємо троянду з черешка. Спосіб, за яким точно приживеться

Всі жінки полюбляють отримувати букети троянд. Завжди хочеться, щоб він не в’янув так швидко. Не потрібно засмучуватися, адже сьогодні я розповім вам рецепт укорінення рослини, навіть тієї, яка вже виглядає змарнілою.

Вирощуємо троянду з черешка.

Якщо ви ніколи не мали справи з садівництвом, з рецептом “Тройчатка”, ви точно впораєтеся. Троянди продовжать вас радувати ще довгі роки!

Інгредієнти:

  • Мед – 1 ч. ложка.
  • Вода відстояна – 120 мілілітрів.
  • Деревна зола – 1 ч. ложка.
  • Сік алое – 2 ч. ложки.
  • Ґрунт для посадки.

Спосіб приготування:

  1. Спершу, потрібно підготувати наші черешки до посадки. Для цього, обріжте квітку під прямим кутом. На трояндовому стеблі повинно залишитися приблизно 3-5 пуп’янків та невелика кількість листочків. Знизу все обріжте під косим кутом.
  2. Підготуйте алое, мед та золу, всі інгредієнти ретельно перемішайте та залийте водою +22/+24 градуси. Черешки потрібно опустити в даний розчин на 6-8 годин. Все залежить від того, в якому стані перебуває рослина.
  3. Після того, як пройде 6-8 годин, дістаньте рослину з цього розчину, та посадіть її в збагачений гумусом ґрунт.
  4. Для того, щоб наші живці не засихали, потрібно їх накрити пластмасовою пляшкою або ж пакетом. Не забувайте, що періодично рослину потрібно відкривати, щоб вона подихала. Ви помітите проростання через 45 днів. Все буде залежати від умов та стану рослини.
  5. Коли квіточка стане міцною, її можна спокійно пересадити в горщик, або ж на вулицю!

А ви знали про цей метод вирощування троянди?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Lida
Adblock
detector