Високий каскад: стильна стрижка сезону 2020-2021

Дана стрижка завжди залишиться популярною та точно не вийде з моди. За допомогою каскаду жінки мають можливість надати своєму волоссю бажаного об’єму. Така стрижка без особливих зусиль може бути виконана на будь-якому волосі, крім дуже короткого.

Наступного року високий каскад буде мати попит.

1 До плечей

Найбільш поширений варіант, який підходить майже всім жінкам в незалежності від віку і типу обличчя. Такий каскад робиться навіть на тонкому волоссі. Якщо ви не маєте часу на довге та надокучливе щоденне укладання тоді, цей варіант для вас. Головне — оберіть професійного майстра.

2. Висока маківка

Дана зачіска дивиться досить оригінально, а ще вона вправно вміє коригувати форму обличчя. Якщо ж, наприклад, у вас занадто овальне лице, то ця модель допоможе підкорегувати всі незначні недоліки. Разом зі стилістом підберіть гарний чубчик, він ефектно завершить весь образ.

3. Середня довжина

З середньою довжиною можна робити безліч експериментів. Жінкам, які хочуть змінити щось кардинально, можна спробувати різкі переходи-шари. Вони красиво будуть виглядати з будь-яким фарбуванням. Як ви можете помітити на наступних фотографіях, верхівка виходить досить короткою, а наступні рівні волосся плавно подовжуються. 

Кому йде каскадна стрижка?

Така стрижка підходить майже всім жінкам. Головне — це правильно підібрати довжину волосся та якщо є бажання — чубчик. Стрижку можна виконати на будь-якому волоссі: густому, кучерявому, хвилястому, тонкому. З такою стрижкою у вас завжди буде акуратний об’єм. Ми вже писали вище, що такі стрижки допомагають непомітно для всіх справитися з недоліками лиця або ж приховати вікові зміни.

Проконсультуйтеся зі своїм перукарем, нехай він вам підбере каскад саме під ваш тип обличчя. Повірте, каскадні стрижки додають неабиякої жіночності!

А вам подобаються такі стрижки?

 

 

Lida
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: