«Вітамінна бомба» для орхідеї: як реанімувати квітку і допомогти їй цвісти

Більшість з нас точно любить орхідеї, тому що вони вважаються найкрасивішими домашніми рослинами. Орхідея створює затишок та комфорт в кожній квартирі. Але, як відомо, ця квітка з “характером” і часто доставляє досить багато проблем своїм господарям. Однак варто пам’ятати, що при хорошому та своєчасному догляді, орхідея  розквітне та принесе неймовірну радість.

Інколи буває так, що ця примхлива квіточка потребує додаткової уваги, особливо коли починає марніти без особливих на те причин. На допомогу нам прийде корисна вітамінна підгодівля.

Я вже довгий проміжок часу використовую даний засіб для профілактики орхідей. Вперше я її застосувала декілька років тому, коли одна з моїх орхідей раптово почала засихати. Що я тільки не пробувала, що вона перестала обсипатися.

Про корисну вітамінну підгодівлю для рослин мені розповіла моя мама, оскільки вона дуже любить домашні рослини то зажди в курсі всіх ефективних засобів для них.

Мені вдалося швидко та без особливих зусиль реанімувати орхідею, а вже через деякий період вона знову почала цвісти!

Інгредієнти для вітамінної підгодівлі:

  • B12
  • В6
  • В1

Дані ампули можна придбати в будь-які аптеці. Потрібно ретельно змішати всі ампули з 1 літром води та поставити на всю ніч туди нашу орхідею. Якщо ви хочете підливати свою орхідею, тоді варто змішати ці ампули з 3 літрами води.

А ви знали про цей ефективний засіб?

U2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector