Вітчим постійно до мене чіплявся та пиячив. А мама завжди захищала його та казала, що я вигадую казки

Свого рідного тата я взагалі не пам’ятаю. І мама взагалі про нього не згадувала, а коли я починала запитувати – то сварилася, кричала та забороняла його навіть згадувати. 

І коли мені було 12, то мама познайомилася з Олегом. Я тоді щиро зраділа, що матиму вітчима. Сподівалася, що він зможе дати ту батьківську любов та підтримку, захищатиме мене перед хуліганами у школі, навчить кататися на велосипеді чи робити щось з уроку праці. 

Олег спершу здавався мені нормальним дядьком. Він одразу почав жити з мамою і встановив свої правила, наче командир. Я мала приходити після школи та допомагати мамі вдома, вчитися на відмінно та не гуляти довго з друзями. 

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Мене це дуже дратувало. Замість підтримки я чула щоразу докори і сварки. А мама так сліпо була закохана в Олега, що не помічала його паскудного характеру. Здавалося, що Олег для неї наче святий, не має права перечити. Мене це дуже дивувало, бо вітчим прийшов у нашу квартиру, це не його власність. 

А потім вітчим почав пити. Спершу просто так, раз на тиждень, а потім вже щодня. Мені було соромно гуляти в нашому дворі, бо всі друзі та сусіди знали про алкоголізм Олега. 

Все змінилося одного вечора, коли мама почала ходити на нічні зміни. Якось Олег випив та почав нахабно до мене чіплятися. Я втекла до сусідки, сказала, що просто сама боюся вдома ночувати. 

На щастя, я тоді була випускний клас і давно знала, що переїду геть. Тільки мамі розповіла про ту ситуацію, але вона не хотіла слухати:

– Що ти таке верзеш? Олег спокійна людина, мухи не образить. Ти навмисне на нього намовляєш, аби я з ним розійшлася. 

– Ма, ти взагалі мене не чуєш чи що? Тобі нормально з таким гидким чоловіком жити? 

Пошепки

Я посварилася з мамою. І коли переїхала в інше місто, то вона взагалі забула за моє життя. На щастя, тут я змогла знайти роботу, працювала офіціанткою після пар. 

Минуло 10 років. У мене є чоловік та діти. Про маму я взагалі забула, якби не один телефонний дзвінок від сусідки. 

Моя мама почала сильно пити з вітчимом. Винесла всі меблі та техніку з квартири у ломбард. Її часто ловили у крамничках, коли хотіла винести тихцем горілку. 

Я вирішила приїхати та поговорити з мамою. Чесно, рідну домівку я не впізнала. Бруд, запах, наче я в сарай попала. Мама дуже постаріла і в неї проблеми зі здоров’ям, треба робити операцію на печінку. 

– Мамо, тобі лікуватися треба. 

– Не командуй. Мені з Олегом добре.

– Хіба ти забула, що він хотів зі мною зробити?

– Ти вигадуєш казки! Брехуха! Провалюй з моєї квартири геть!

Тоді я взяла сумку та поїхала геть. Навіть гроші на ліки не залишила. Навіщо? Вона і так їх проп’є. 

Я зрозуміла, що давним-давно втратила маму через Олега. Зараз я взагалі не хочу її ні бачити, ні чути, ні згадувати. Можете думати, що я погана донька. Але не хочу триматися за минуле та виправдовувати її гидку поведінку. 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector