Вітні Х’юстон і Енріке Іглесіас. Ця пісня з нами назавжди!

Як же я люблю цю пісню! Готова слухати знову і знову. 

Приголомшливий дует!

Дует двох прекрасних артистів — Енріке Іглесіаса і Вітні Х’юстон згуртував навколо себе велику армію фанатів їх творчості. Вітні Х’юстон по праву вважається королевою поп-музики, а Енріке — улюбленець жінок, який володіє гарним, проникливим голосом.

Їх спільна робота просто не могла залишитися без уваги. Пісня, яку виконали ці талановиті виконавці, вийшла у світ у 2000 році під назвою «Could I Have This Kiss Forever», що в перекладі означає «Чи можу я залишити цей поцілунок назавжди».

Примітною особливістю даного синглу є те, що співаки жодного разу не зустрічалися разом на студії звукозапису.

Кожна партія писалася окремо: Х’юстон записала композицію в Гамбурзі, а Енріке — в Лос-Анджелесі. Сингл практично відразу отримав широку популярність і став номер один у всьому світі, зокрема в Іспанії та Швеції.

У цій зворушливій пісні йдеться про любов — найпрекрасніше почуття на Землі, які люди відчувають по відношенню один до одного. Він співає своїй обраниці про те, що хоче бути тільки з нею все життя, ділити радощі і печалі, при цьому вона бажає того ж самого.

В їх проникливі ніжні голоси просто неможливо не закохатися. Артисти постаралися вкласти душу в цю композицію, і зробили її по-справжньому красивою і чуттєвою.

Саме тому навіть після 15 років ця пісня все ще залишається на піку популярності. Ви можете самі оцінити цей красивий дует, переглянувши їх спільну відеороботу:

Вам сподобалася ця композиція у виконанні талановитих артистів?

Загрузка ...

цікаво