Вівчарка, яка все своє життя провела на ланцюгу, вперше побачила океан

Собаки повинні рухатися, бігати, використовувати свій нюх і грати з іншими собаками. Звичайно, було б добре тримати їх на повідку для їх же безпеки, але іноді всім собакам потрібно дозволяти вільно бігати.

Гершель — чудова німецька вівчарка, якій, на жаль, не приділяли належної уваги байдужі господарі. Протягом останніх п’яти років вона провела на ланцюзі і не отримувала належної уваги і любові.

Коли її доставили в притулок, вона була дуже схвильована новою обстановкою. На жаль, цього приміщення було мало, щоб повністю задовольнити потреби собаки.

Коли вона була щеням і одна сім’я взяла її до себе, вона була дуже щаслива і енергійна. Але такі емоції собаки прийняли за агресію і вирішили закрити її в вольєрі.

На щастя, у одної з сімей була кімната і вони готові були забрати її до себе. Вона потрапила до притулку Michelson Found Animals, де їй надали необхідну медичну допомогу і догляд. Крім того, працівники служби вирішили, що собаці просто необхідно подарувати один веселий день.

Завдяки Рокі Канака і його програмі «Dogs Day Out», Гершель отримала можливість пережити маленьку, але незабутню пригоду.

Отже, першою зупинкою цієї подорожі стали гори. Там собака вдосталь набігалася в снігу. Це було справжнім відкриттям для собаки. Біг і гра зі снігом зробили її найщасливішою собакою в світі. Крім того, Гершеля заобнімала купа діточок, яким сподобалася енергійність і заряд.

Так, Гершель, нарешті, мала можливість досліджувати, бігати і відкривати для себе нові речі. Але найкраща річ на неї чекала попереду.

Коли вони привели Гершеля на набережну, то зупинити собаку було практично неможливо. Ще до того, як вони увійшли на пляж, Гершель почала гавкати, як Чубакка, повна цікавості і хвилювання. Вперше вона відчула пісок під своїми лапами. Як тільки перша хвиля досягла її лап, вона уже не могла зупинитися і просто побігла гратися в хвилях океану.

Як же прекрасно, що є такі люди, які дарують прекрасні емоції і щастя бідним тваринам, яких все життя ущемляли і не цінували.

I
Загрузка ...