Визначено головного колір 2020 року!

Ви знали, що у світі існує Інститут кольору «Pantone», який кожного року визначає один наймодніший колір? Якщо ні, то вам варто за цим слідкувати, адже протягом року, визначений ними колір найчастіше буде використовуватись у оформленні інтер’єру та одягу. 

Така традиція пішла ще з 2000 року, тому дивно, що ви про неї не чули.

Як відомо, синій колір несе у собі організованість, непохитність, спокій та стабільність. Віцепрезидент Інститут кольору «Pantone» вважає, що це якраз саме те, що знадобиться нашому світові у наступному році.

Звичайно, ви не повинні викидати всі свої старі речі і бігти в магазин за новим гардеробом із синіх відтінків. Просто пам’ятайте, що цей колір має бути присутнім у ваших модних образах, хоча б у вигляді звичайного аксесуару.

А можна навчитися комбінувати монохромні образи. Ось приклад одного із них.

Та мені здається, що образ чисто в синьому образі буде виглядати не дуже цікаво. Можна обрати сукню з принтом і прикрити плечі однотонним синім жакетом. 

Взагалі, синій колір вважають базовим, тому його не так складно поєднувати з іншими кольорами та речами. Особливо гарно він комбінується з білим, зеленим, червоним, помаранчевим, жовтим та фіолетовим.

А тепер, розглянемо приклади!

Синій і білий

Справжня класика, яка підійде для офісних працівників. Виглядає дуже елегантно і жіночно! 

Синій і червоний

А такий образ підійде дівчині, яка завжди хоче виглядати яскраво та цікаво. Це поєднання можна використовувати для формування образу як на роботу, так і на звичайну прогулянку.

Синій і жовтий

Контрастні між собою кольори запалять ваш образ!

Синій і зелений

Виглядає таке поєднання дуже вишукано!

Синій і помаранчевий

Ну і не варто забувати про помаранчевий! Виглядає він не менш яскраво, та вдало розбавляє спокійний синій образ.

А вам подобається синій колір?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Adblock
detector