Визначити неохайну жінку надзвичайно легко, розповідаю, як видають себе такі жінки

Щоб зрозуміти, охайна жінка чи ні, достатньо хоча б один раз напроситися до неї в гості. Якби вона не намагалася замаскувати безлад, все одно будуть речі, які одразу видаватимуть ставлення господині до чистоти. Я, наприклад, одразу розумію, чи дотримується моя подруга чистоти вдома чи ні, розкажу і вам, як це зробити.

Куди дивитися:

  • кухня
  • коридор
  • дзеркала
  • санвузол

От ви переступаєте поріг дому й одразу в очі впадає взуття. Якщо воно лежить хаотично, багато пар, а деякі ще й не за сезоном, то швидше за все, господарі цього дому неохайні. Також хорошим дзвіночком брудне взуття, в пилюці та болоті, яке просто довгий час стоїть в коридорі і його ніхто не прибирає. Для зберігання чобіт і черевик краще купіть оригінальну полицю – можна і недорогу, але містку, що гармонує з інтер’єром.

Далі після коридору ми ідемо в ванну кімнату мити руки, там рушники завішані не акуратно, а ще й можуть на підлогу падати – наступна ознака поганої господині. Після ванної кімнати направляємося на кухню. Гляньте одразу в раковину – гора посуду, крихти на столі, на робочих поверхнях розкидані хаотично речі – якщо жінка справжня господиня, то вона швидше не нафарбується, але вимиє весь посуд та прибере крихти.

І на останок – у санвузлі повинен бути чистий унітаз та урна, з якої не вивалюється гора сміття. Не забуваємо і про дзеркала, які є справжніми очима дому. Якщо вони в жахливому стані, значить жінка не вважає за потрібне дотримуватися чистоти. Не вимиті до блиску дзеркала і вікна створюють відчуття нежитлового приміщення або житла під час ремонту. Кожна господиня ретельно вимиває шибки і дзеркала в усьому будинку.

Ви вважаєте себе охайною господинею?

U2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector