Влаштували перевірку рівня розвитку дітей і у сина було виявлено проблеми з вимовою

Коли мій молодший син пішов в дитячий сад, то він майже відразу заслужив почесне звання пропащого хулігана (і це в чотири роки). В принципі нічого “ТАКОГО” не було, але майже щовечора вихователька, видаючи нам дитину, скаржилася який він поганий, не слухається, не виконує команд і взагалі погано впливає на інших дітей. От характерний приклад:

Вихователька збирає дітей і каже:

– Діти, зараз ми будемо малювати ялинку.

Всі діти “УРА!!!”, тільки наш: “А я хочу малювати сонечко”

– Але, Артеме, ялинка така красива, зелена і пухнаста

– А мені подобається сонечко.

– Не сперечайся, всі будемо малювати ялинку!

Через деякий час всі діти здають свої малюнки, на яких зображені лісові красуні, тільки в Артема з листочка всім посміхається жовте сонце на блакитному небі. Не знаю, чим би закінчилося це протистояння (вже збиралися забирати дитину з садка), але тут влаштували перевірку рівня розвитку дітей і у сина було виявлено проблеми з вимовою (якісь звуки неправильно вимовляв), в результаті дитину перевели в логопедичний садок (в сусідньому дворі від першого).

Місяць ми ходили в новий сад в очікуванні чергового “Ваш син погано впливає на інших дітей!!!”, але все було тихо, а потім вихователька раптом стала ставити його в приклад – “все робить відразу, ніяких скандалів, перший помічник виховательки”. Загалом одні дифірамби. Ми навіть почали побоюватися, а наша чи це дитина.

У підсумку пішли за роз’ясненнями до виховательки, розповіли їй історію життя в першому садку. Вона довго сміялася і потім сказала наступне: “Ваш Артем дуже хороший і вихований хлопчик, але йому не можна наказувати і вже тим більше тиснути. Якщо мені щось потрібно, то я просто прошу допомогти або призначаю його відповідальним за якусь роботу, і знаю, що в цьому випадку він викладеться повністю, щоб все було зроблено в найкращому вигляді. “

Величезне спасибі нашій виховательці, що вона не дала зламати дитину …

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector