Вмивайтеся як японські жінки і будете молоді навіть в 50 років!

Останнім часом все більшої популярності набирають косметичні засоби, що використовуються азійськими жінками.

І це не дивно, адже багато східних красунь зберігають свою молодість і красу роками. Ось і ми вирішили поділитися їхніми секретами. Насправді все не так складно, як може здатися на перший погляд. Їхні методи можуть використовувати жінки будь-якого віку, а ще вони абсолютно доступні і кожному по кишені.

Його суть полягає в тому, щоб умивати обличчя мінеральною водою. Не забувайте перед умиванням ретельно очистити шкіру від макіяжу та бруду. Робити це слід зручним способом, який ви використовуєте зазвичай.

Шкіру потрібно вмивати дуже обережно: не терти її, не розтягувати. Для обличчя краще використовувати найякісніші засоби, які сприяють розчиненню жирів і видалення частинок бруду. Найкращими є пінки для гелі для вмивання. Густа піна добре розчиняє залишки жиру, якісно і глибоко очищає пори, не сушить шкіру. Чим густіша і рясніша піна, тим якісніше очищення. Після цієї процедури ваша шкіра не має містити ні частинки косметики.

Наступний етап: вмивання мінеральною водою. Найкраще купляти її в аптеці. Можна просто вмочити ватний спонж і протерти шкіру, або ж просто вмити мінеральною водою лице.  Повірте, в результаті ви отримаєте гладку, пружну шкіру. Цей засіб слід використовувати не більше 1 разу в тиждень, оскільки можна викликати роздратування.

Чудовим методом використання мінеральної води є тонізація шкіри. Її просто слід розлити в форму для льоду та помістити в морозильну камеру. Після вмивання просто протерти шкіру кубиком льоду. 

Рецепти води для вмивання обличчя:

  • Змішайте 1 л кип’яченої води з 1/4  ч. л. соди, вмиватися двічі на тиждень розчином перед сном;
  • Додайте до 1 літру води 1 чайні ложки лимонного соку. Підкислена вода сприяє збереженню в шкірі кислотно-лужного балансу, що також дуже корисно для лиця. Виконувати процедуру не частіше 1 разу в тиждень.

Як ви доглядаєте за власним обличчям?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: