Водій провчив нахабних пасажирів та показав, що таке бути людяним!

Сьогодні став свідком одної ситуації, про яку хочу розповісти: 

Стою на зупинці, чекаю маршрутку, щоб зустріти жінку з роботи. Під’їхав автобус, який курсує на Левандівку. До дверей підійшла старенька бабуся, років 70 на вигляд. У поношеному одязі, з коштуриком, що деякі пасажири вже почали від неї відходити.

– Скільки проїзд? – тихо запитує водія.

– 15 гривень.

Вона тремтячими руками взяла невеликий пакетик целофановий та дістала звідти багато копійок – 50, 25.

– Ось, пане, тут має вистачити.

Водій перше озирнувся на всіх пасажирів, а тоді видихнув, вимкнув мотор автобуса та вийшов геть.

Вже чую, як деякі пасажири почали обурюватися, а хтось мав наглість ще жартувати, що він пішов до поліції доносити на бабусю. Соромно таке слухати було.

Але через хвилину чоловік повертається з невеликим пакетом продуктів. Я помітив там батон, молоко, гречку, вівсяну крупу та ще деякі консерви. Все віддає бабусі. 

– Ой, дякую, але не треба.

– Бабусю, беріть. Не відмовляйте, бо я ще ображуся. І їдете безкоштовно.

Ми всі на зупинці почали аплодувати водієві. От який дисонанс вийшов – у автобусі я бачив багато молоді, яка сиділа у гарних речах, з новими телефонами. Тобто, гроші у них точно є. Але ніхто не захотів допомогти старенькій бабусі хоча б оплатити проїзд!

Чого навчила мене ця історія? 

Потрібно допомагати всім без вийнятку, і тоді ваше добро повернеться бумерангом. Повірте, Бог все бачить та рано чи пізно “подякує” за той вчинок. 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився з нами читач сторінки “Пошепки”. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними. Напишіть свою історію і команда наших редакторів поділиться нею з іншими читачами. Надсилайте на пошту [email protected]

Водій вчинив правильно? Чому Ви так вважаєте? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector