Володя знав, що у мами дуже кепський характер. Але не міг уявити, що вона через таку дрібницю доведе Юлю до сліз!

Володя ще в під’їзді почув неймовірний аромат домашніх млинців від Юлі. Хутко побіг додому, навіть не роззувся та не помив руки – одразу чкурнув до кухні:

– Який аромат, яка смакота!

– Постривай, я зараз чайник ще поставлю. Тобі з варенням чи зі сметаною?

– Зі всім і побільше. Ти у мене така кухарка, що просто словами не передати! 

У Володі та Юлі все було добре, крім одного – квартира. Спершу молодята мешкали на орендованій, але власниця через 3 місяці вирішила їх виселити. Довго не могла знайти хороший варіант. А тут якраз мама Володі, Галина Василівна, так лагідно почала закликати переїхати додому:

– Сину, ну чого будеш у чужій квартирі жити та ще такі гроші платити? Я для тебе та Юленьки нічого не жалітиму. 

І Володя повірив у солодкі обіцянки мами. Тим паче, наречена сама не була проти і їм дійсно це б допомогло зекономити чималу суму грошей. Порахували, що за рік вийде назбирати на перший внесок, вже й вибрали собі район та забудовника.

Однак, зовсім скоро солодка казочка про життя зі свекрухою закінчилася. Пані Галина всіляко показувала, що Юля для неї не невістка, а порожнє місце. Особливо любила її зачіпати за страви. То гречка недоварена, м’ясо гумове, салат пересолений, яєшня пригоріла. Навіть доколупувалося до того, як дівчина заварювала чай.

– Вова, у мене вже нерви здають. Я не хочу навіть сюди після роботи повертатися. Он, сиджу на лавці під під’їздом, на тебе чекаю.

– Сонце, я розумію що моя мама то ще той подаруночок. Але почекай декілька місяців, скоро ми купимо своє гніздечко і ніхто не скаже тобі поганого слова.

Але докори свекрухи ставали все нестерпнішими і нестерпнішими. Вона часто доводила Юлю до сліз. Могла показово вилити її борщ у туалет чи штовхнути, коли дівчина несла чай, аби його розлила. “Ти криворука”,”нічого не вмієш робити”, “ледь кухню не спалила!”.

Хоча Юля з 7 років вміла не тільки канапки робили, але й часто бабусі допомагала на кухні. Пиріжки готувала, овочі нарізала на салат, натирала бурячок, прикрашала пляцки солодким кремом.

Дівчина до останнього не розуміла, за що пані Галина так до неї ставиться. Ревність? Адже в неї нема чоловіка, а Володя єдиний син. Багато свекрух відчувають конкуренцію до молодих невісток. Не одна родина через такі “війни” зруйнувалася. 

І повернемося до того вечора. Якраз з роботи повернулася пані Галина, чайник засвистів. Родина сіла до столу їсти:

– Господи, ну що за млинці? Гумові, наче якась жуйка. Ти, певно, замість молока он тої води з туалету набрала.

Пошепки

– Ні, купила на базарі сьогодні домашнє молоко у гарної бабусі.

– Ага, домашнє. Тебе, як останнього телепня розвели. Ніц не може у свої 25. Де ти таку приблуду знайшов?

– А, як на мене, то дуже смачно. Я люблю млинці Юлії.

– Ага, ти і те, що вона в туалеті наклала, любитимеш. Сину, з такою господинею гастрит заробиш. 

Юля не витримала, підвелася з-за столу та пішла в кімнату плакати.

– Ти дивися, яка нюня. Не може критику дорослої людини нормально сприймати. Сину, навіщо тобі така жінка? В лікарню хочеш попасти з отруєнням?

Володя сумно видихнув, піднявся та пішов до кімнати. А через 20 хвилин вийшло з валізою у руках:

– Знаєш, мамо, це була остання крапля мого терпіння. Якщо ти ображаєш Юлю – то ти ображаєш і мене. Тому що вона моя жінка і ми родина!

– Яка ви родина? Сину, куди ти зібрався?

– Вибач, але ми більше не можемо у тебе жити. Мені нерви Юлі дорожчі, ніж безкоштовне житло. 

Ось так пані Галина позбулася не тільки набридливої невістки, але і єдиного сина Володю. Залишилася сама-самісінька у своїй квартирі. Але, насправді, млинці Юлі їй смакували. І борщик завжди робила такий наваристий, те що треба..

Як свекрусі повернути свого сина додому? Є шанс, що невістка помириться з пані Галиною? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector