Вона мені про весілля й РАЦС, а в мене в голові тільки два слова: “Давай розійдемось”. Тільки я не знаю, як про це їй сказати…

Порадьте, будь ласка, що робити, бо я у розпачі…  Мені нещодавно виповнилось 35 і перебуваю у стосунках вже 6 років. Я любив свою дівчину, з нею мені завжди цікаво, весело, до того ж вона ніколи не наполягала на одруженні, оскільки я противник цих штампів у паспорті. Нам і так добре жилося й ніяких проблем не було. 

Щодня ми працювали, а у вихідні старались проводити час разом десь за містом. Однак усе це перетворилось на якусь таку сіру рутину, набридло щоразу робити одне й теж. Тоді я зробив висновок, що наші стосунки з Тетяною зайшли в безвихідь та треба щось змінювати. Згодом почав замислюватись над тим, щоб розійтись з нею, але ніяк не міг наважитись на розмову, боявся засмутити її. Як-не-як, а розірвати стосунки, які тривали 6 років, це не так легко. За цей час дуже звикли один до одного й  не хотілось ставати ворогами. Таким чином довго прокручував у своїй голові слова, які планував сказати Тані. Нарешті одного дня, йшов з роботи налаштований на серйозну розмову, однак навіть не підозрював, що вдома на мене чекає сюрприз від Тетяни.

– Нам потрібно серйозно поговорити — сказав я, як тільки прийшов до хати.

– Так, я теж маю тобі дещо сказати — у відповідь вона мені.

Тоді я подумав, що, мабуть, здогадалась про те, що я хотів розійтись і запропонує мені те саме…

– Гаразд, кажи ти перша.

– Я вагітна — радісно підстрибуючи сказала Тетяна.

Пошепки

– Що? Вагітна? — скривлено від здивування вигукнув я.

-Так! Ти не радий?

-Та ні, я радий… просто дуже неочікувано!

-А що ти хотів сказати?

– Нічого… це вже не важливо…

Тоді я так і не наважився… Але тепер я не знаю, що маю робити? Дитина геть не входила у мої плани. Тетяна хоче розписатись, а я розійтись… Як тепер їй про це сказати?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector