– Вона на голову хвора! Як не відправиш її в спеціальний заклад – я піду! – Дружина привезла тещу з Харкова. Та я її не терпітиму

Моя дружина Настя родом з Харківщини. Та вона вже давно живе зі мною в Луцьку. У нас двоє дітей підростає. Маємо досить непогану двокімнатну квартиру, обидвоє працюємо.

Ідилія наша зникла два місяці тому, коли дружина привезла з Харкова свою маму. Річ у тім, що влітку не стало тестя і Лариса Дмитрівна залишилась сама. Я сподівався, що дружині вистачить розуму не везти тещу в наш дім. Та вона все ж це зробила, не спитала мене, не подумала про дітей. Врешті у нас просто бракує місця.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Довелось поставити диван, щоб стара мала, де спати. Та це був лише початок. Лариса Дмитрівна полюбляє, щоб в хаті було жарко, тож постійно накручує опалення. По-перше, це шкідливо, а по-друге, треба ж хоч трохи економити. Але сперечатись з нею марно. Найгірше, що вона постійно молиться і всіх повчає. А коли лунає повітряна тривога – лягає в коридорі на підлогу і щось примовляє. Я вже не витримав і сказав дружині:

 – Вона дітей лякає. Чи ти не бачиш?

 – Ти хоч трохи уявляєш, в яких умовах мама жила. В них щодня обстріли. Навесні в сусідній будинок прилетіло.

Пошепки

 – І що тепер? Нехай тоді їде до Польщі. Там їй допоможуть, лікування забезпечать. Я не можу в себе вдома відпочити, постійно під наглядом.

 – То знайди нормальну роботу, на повний день, усім легше буде!

 – Чи ти не бачиш, в старої дах їде? Відправ її в спеціальний заклад. Інакше я піду.

 – Мама житиме з нами й це не обговорюється. Твою неньку я б ніколи не вигнала.

Повірити в це було важко. Як дружина так може. Хіба ж правильно обирати матір, а не чоловіка. Але я знайду спосіб позбутися старої, вона не зруйнує моє життя. Врешті, я маю дбати про добробут своїх дітей. 

Порадьте, як мені з усім цим впоратись?

Більше цікавих життєвих історій тут – https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector