– Вона навіть в помадах не розбирається, а чоловіка в мене вкрала! Оце тобі й дружба, оце тобі й сіра мишка! – розпиналась переді мною колишня однокласниця, розповідаючи про своє горе

Коли я ще вчилася в університеті, у нас були додаткові заняття з англійської. Проводились вони безкоштовно, але пізно увечері, вже аж після пар. Тому народу там було не дуже багато.

Я туди ходила, бо не було чим увечері зайнятися, а разом зі мною ще кілька одногрупниць. Одна з них — Світлана. Висока, приваблива білявка з шикарним волоссям та вишуканим стилем приходила на англійську, бо знала, що це ключ до щастя. Вона давно вже розказувала, що в нашій країні немає чого ловити: чоловіка треба шукати тільки за кордоном. От і хотіла вона міжнародну мову знати, аби вдало заміж вискочити.

А щоб не так нудно сиділося, вона із собою завжди тягла Марину, подругу свою. Хоча, скажу чесно, ніхто в їхню дружбу не вірив.

Марина хоч і була дуже цікавою та розумною дівчиною, але від Світлани вона дуже відрізнялася: низенька, пишна, в окулярах. Не скажу, що вона не гарна, але «подруга» на її фоні виглядала завжди набагато вигідніше.

Словом, дружили вони так, ходили, вчилися… А тоді закрутило нас життя і не бачилась я з дівчатами аж два роки. А недавно зустріла Світлану в магазині. Давай же я розпитувати, чого це вона ще тут, а не з якимсь багатим іноземцем.

Пошепки

– Та щоб ти знала, я вже майже вирвалася за кордон! Такий у мене був чоловік… Та просто золото! І гарний, і багатий, і не жадібний. Я вже валізи в нове життя пакувала, так мені Марина зіпсувала все. Я ж її із собою на побачення взяла, аби… Ну, просто за компанію. А вона як почала ляси з моїм кавалером точити, я там тільки кліпати й встигала! І що ти думаєш? Забрала вона його в мене. Через два місяці він і заміж її позвав. І що він ото в ній побачив? Ні фігури, ні краси. Теж мені, подруга року! – обурювалася Світлана.

А я тільки стояла та посміхалася: хто б розказував про справжню дружбу. Мабуть, Світлана ніколи не зрозуміє, що світ не тільки не красі тримається.

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Ще більше цікавих історій від автора читайте за посиланням: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector