Вона вилила мій борщ у вікно, а тоді ще й речі викинула. Всі сусіди зібралися, а я викликала поліцію

Коли я вийшла заміж навіть не думала, що мій шлюб перетвориться на суцільний жах. Дмитро – чудовий чоловік, що може піти не так. До того ж ми мали гроші й вирішили придбати квартиру під забудову. От тільки, треба трохи зачекати поки житло буде готове.

Чоловік вмовив пожити у його батьків. Я погодилась. Планували оселитися в них на пів року. Але почалась війна і будівництво призупинили. І тут Дмитро сказав:

 – Зрозумій, зараз не розумно винаймати житло. Треба економити, бо ж хто знає. може ще й тікати доведеться.

Я погодилась і почалося найцікавіше. Якщо раніше ми жили усі в купі досить мирно, то зараз все змінилося. Свекруху наче щось вкусило. Почала влаштовувати ревізії продуктів в холодильнику і вичитувати мене.

 – Такі часи важкі, а ти купуєш дорогі сири. Уяви, скільки крупи можна придбати за ці гроші.

 – Нащо мені ті крути, як я сиру хочу?

 – Так не можна. Ми мусимо купити консерви, борошно, каші. Хто знає, що буде.

Пошепки

Врешті я погодилась. Бо нащо мені сперечатись. Але відтоді все, що я готувала викликало обурення у свекрухи.

 – Ти марнуєш продукти. Мусиш навчитися готувати.

Мені було важко усе це сприймати. Ми з Дмитром нормально заробляємо і можемо харчуватися так, як самі цього хочемо.

Ми сварилися мало не щодня. І це разом з тим, що й без того усім важко. Закінчилося все тим, що свекруха заборонила користуватися її кухнею. Виділила нам одну полицю в холодильнику і сказала, що тепер ми харчуємося роздільно.

Та я не збиралася слухати цю нісенітницю і нахабно пішла варити борщ. Побачивши це Тетяна Михайлівна мало не здуріла. Схопила каструлю і вилила борщ у вікно. А тоді побігла до шафи й почала викидати мої речі. Усі сусіди спостерігали за цим, а я мало крізь землю від сорому не провалилась. Мене все це страшенно образило, того й викликала поліцію. Вирішила провчити стару. Звичайно, нічого їй не було, окрім попередження.

Того ж дня ми переїхали в готель. Згодом знайшли квартиру. Дмитро не спілкується з мамою. А я все думаю, може в жінки через стрес якийсь психічний розлад. Як гадаєте?

Що нам робити далі? Чи варто налагоджувати стосунки після такого?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector