Вона взяла нитку і провела навколо руки, а вже через пару хвилин я відкрила рот від подиву!

Від такого подарунку будь-хто буде в захваті.

Теплий шарф — це те, що в суворі зимові дні стане в нагоді кожному з нас. Але для того щоб його отримати, зовсім не обов’язково хапатися за спиці або відправлятися в затяжний похід по магазинах. Сьогодні ми наочно покажемо вам, як за кілька годин зв’язати крутий шарф без спиць. Альтернатива в’язання — плетіння. Вам залишилося тільки вибрати нитки улюбленого кольору і приємної структури, знайти півгодини часу і надихнутися!

Тій людині, яка придумала використовувати замість товстих спиць власні руки, потрібно дати орден за ідею. В’язання руками без спиць і гачка — це дуже просто, дуже швидко і навіть дуже весело.

В’язання руками — це доступне захоплення для людей будь-якого віку. Ним можна займатися скрізь. Наприклад, навіть в літаках, де заборонено застосовувати колючі предмети. Адже в’язати на пальцях вам ніхто не зможе заборонити.

Для в’язання руками без спиць і гачка можна використовувати будь-яку пряжу. З товстої і пухнастої пряжі вироби виходять об’ємні, а з тонкої — фантастично ажурні. А ось для того, щоб зв’язати шарф-хомут, буде потрібно 3 мотка пряжі товщиною 100 м вагою 100 г. Склад виберіть на свій смак, але від холоду краще вбереже шерсть або суміш пряжі з вовни і акрилу.

Розміри готового шарфа -150 см в довжину, близько 30 см в ширину.

Коли починаєте процес в’язання, не затягуйте петлі туго, інакше їх буде важко знімати потім. Нитки також можуть перетягнути пальці, що може зупинити кровообіг в суглобах. І руки можуть заніміти у вас.

Ось як зв’язати шарф з двох мотків. дивіться:

Дуже просто, правда? Коли я дивилася це відео, мені відразу ж захотілося зробити подібну в’язану річ. Зараз такі шарфики дуже доречні, вони приголомшливо виглядають з багатьма нарядами. Красива шаль не тільки зігріє, а й додасть естетики в будь-який образ. А головне — процес створення зовсім не складний і показаний в найдрібніших подробицях.

Vika
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: