Воїн ЗСУ отримав важке поранення, але досі малює картини.

Олександру Шарову тільки 36. Щодня він прокидається, підіймається з лікарняного ліжка та бере до рук фарби. Навіть серйозне поранення на війні не перешкода для того, аби далі творити свої картини.

Олександр родом з Гайсина, що на Вінниччині. До війни малював картини, які продавали не лише в Україні, а й за кордоном. А коли почалася війна, то чоловік добровольцем пішов на війну, воював у складі 80-ї десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ. Мав позивний “Самурай”. У квітні під Бахмутом Олександр зазнав важкого поранення — осколки влучили йому в голову. 8 днів він провів у комі, лікарі не давали жодних шансів на одужання. Але потім трапилося справжнє диво – Олександр прокинувся. 

У грудні 2022 року Сашка забрали на службу. Після місяця навчання відправили відразу під Бахмут. 10 квітня в окоп, де був брат, прилетіла міна. Побратими винесли його, привезли до найближчого медичного пункту, звідти Сашко потрапив у Краматорськ, де йому зробили першу операцію, – розповідає сестра. 

У голові пораненого досі є осколки, попереду — кілька операцій. Щоб підтримати мужнього “Самурая”, друзі проводять благодійні аукціони, де продають його картини. Гроші з продажу підуть на лікування воїна. 

Пошепки

Ми знайшли брата аж у Дніпрі, непритомного, впізнали завдяки татуюванню на руці. Медики жодних шансів не давали… Але ми молились. Коли Сашко вийшов з коми, його права рука була паралізована, він не міг ходити. Але на диво швидко став відновлюватись. На жаль, досі не може читати, розв’язувати математичні приклади та проводити елементарні операції з грішми. Часто забуває, що робив дві години тому. Проте, коли співробітники принесли фарби, мольберт та полотно, став натхненно працювати

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector