Вперше дізналася, як правильно використовувати крем і що не слід робити з тюбиком

Напевне, кожному доводилося стикатися з такою проблемою, коли чверть вмісту різних тюбиків так і залишається невикористаною. А все через те, що ми банально не можемо туди дістатися.  

І нічого, якби йшлося про просту зубну пасту – її можна й викинути, але коли мовимо про дорогі креми чи маски, то позбуватися таких совість не дозволяє. 

Тож найкмітливіші красуні беруться розрізати тюбик, щоб дістати з нього залишки крему. Втім, ця економія може дорого вам коштувати, повірте.  Тож сьогодні поговоримо, як правильно використовувати креми і що робити з їхніми тюбиками.

Отож, розрізаючи тюбики косметичних засобів, ви даєте продукту окислитися, завдяки чому там поширюються бактерії. 

Не дарма ж продукти в тюбиках продають саме в них. Вони схильні до забруднення більше, ніж косметика в банках. Це і бере до уваги виробник, обираючи пакування крему чи маски. Тож після розрізання тюбика такий косметичний засіб починає окислюватися і точно не зробить ваше обличчя свіжішим та молодшим.

А взагалі косметику у тюбиках дуже сильно недооцінюють. Таке пакування зручне тим, що мінімізує ризик потрапляння туди різноманітних бактерій та мікробів. В іншому разі навіть при постійному контакті з пальцями ваш чудовий крем перетворився б на домівку різних болячок.   

Велику увагу на це слід звертати людям зі шкірними захворюваннями. Не варто ускладнювати й без того погану ситуацію. Або ж ви ризикуєте отримати запальний процес на шкірі. Тож найкраще купувати косметику в тюбиках, а не в баночках.

Єдиний варіант, коли тюбик усе ж таки можна розрізати – останній рак, коли ви використовуєте засіб. Далі його доведеться викинути. А якщо на дні виявилося дуже багато крему, то обережно перекладіть його в невелику герметичну упаковку. У такому випадку продукт не засохне і не зіпсується.

З розрізаних тюбиків можна діставати гелі для душу чи лосьйони. Вони містять у своєму складі консерванти, що не допускають бактеріального забруднення.

Якщо вам усе ж таки хочеться дістати залишки продукту в тюбику, то радимо вам скористатися спеціальним пристроєм, який з легкістю можна придбати в магазинах з косметикою.

Він називається прес для видавлювання фарби. Вам достатньо тільки пропустити цей через пристрій і весь вміст опиниться назовні. Тільки підставте під упакування якусь місткість.  

Також рекомендуємо вас спробувати ще один лайфхак із соломинкою для коктейлів. Для цього її потрібно розрізати навпіл, щоб утворилася лопаточка. Завдяки їй ви зіскребе косметичний засіб зі стінок флакона.

Отож, заощаджувати – справа приємна, але не тоді, коли ціною такої економії є ваше здоров’я та краса. Тому будьте уважнішими до самих себе і хай щастить!

Стаття містить інформаційний та ознайомлювальний характер і не може замінювати методи традиційної медицини та косметології. Цей матеріал не має науково доведеної лікувальної дії. Завжди консультуйтеся зі своїм лікарем з питань, що належать до стану вашого здоров’я.

А як ви дістаєте залишки кремів з тюбиків?

Знали, що так робити не слід?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector