Врятоване кошеня гепарда тепер її найкращий друг

Хізер Тукі — унікальна дівчина, адже в свої двадцять три роки вона дружить з дуже незвичним, навіть небезпечним вихованцем. 

В свої двадцять років Хізер працювала в «Резервації гепардів» в Південній Африці. Там вона була волонтером, які приїжджали лише на певний сезон. Дівчина з дитинства обожнює тварин, тому вона не могла без сліз спостерігати за тваринами, які перебували там.

В центрі, де працювала дівчина, волонтери виконували важливу місію — вони рятували малюків гепардів, які втратили своїх батьків. Гепардів виходжували, а потім випускали в природне середовище. Так було до тих пір, поки власники центру не зрозуміли, що на цьому можна заробити непогані кошти. Коли гепарди підростали, вони почали продавати тварин багатим клієнтам. А що далі з ними відбувалося, не знає ніхто.

Все це жахіття лякало і Хізер. 

Тоді дівчина твердо вирішила врятувати хоча б одного.

Хізер відкрила рахунок для порятунку тварин й запустила цю акцію в соціальних мережах. Дівчині вдалося зібрати велику кількість коштів й вона викупила всіх гепардів. Потім їх було передано в заповідник, а одного кошеня вона вирішила залишити собі. Назвали цю тваринку Сльозинка.

Дівчина зробила велику справу, але це не зупинило проблему продажів та вбивства гепардів в Африці. Зараз Хізер має вірного та унікального друга — Сльозинку. 

Сльозинка вдячна за порятунок, тому добре ставиться до своєї господині. Ще цей гепард дуже ніжний й любить проявляти турботу. Зі Сльозинкою селфі просто неймовірні.  Але знав би ви, як непросто витримати ласку гепарда!

В цих тваринок шорсткий язик,  а Сльозинка постійно намагається облизати господиню. Хізер нічого більше не залишається, як терпіти. Зате вона засинає в обіймах з гепардом! 

Чи вразила Вас ця історія?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: