Все до копійки я висилала чоловікові з Італії. Якби ж знала, на що він мої гроші витрачав

Десять років тому моя сім’я переживала не найкращі часи. У фінансовому плані ми мали труднощі, чоловік втратив бізнес, дві донечки підростали. Тоді й подруга Каріна порадила мені:

 – Поїдь до Італії на кілька років. Вивчиш дівчат, будинок добудуєш, чоловік бізнес налагодить, а тоді повернешся і будеш життям насолоджуватися.

Чесно кажучи, я боялась сім’ю покидати. Скільки історій чула, як чоловіки гуляють, поки жінки працюють. Та з часом ситуація ставала дедалі гірше, тож я поїхала. Просила Каріну допомагати моєму Ігорю з дівчатами. Вона людина чесна, ніколи в біді не покине.

Минуло кілька років. Чоловік поновив роботу своєї справи, довів до ладу наш будинок. Старша донька згодом в престижний інститут вступила, молодша мала найкращих репетиторів. Словом, за домом я сумувала, та тішилась думкою, що в моїх все добре. Час від часу мені вдавалось приїхати. Та вирішила, ще попрацювати, аби на старість не чекати пенсії щомісяця.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Усі гроші до копійки я чоловікові висилала. Згодом одна донька заміж вийшла. Я допомогла їй квартиру придбати. Тому ще на трохи залишилась в Італії. 

Пошепки

А потім, коли вже думала їхати додому раптом мені зателефонувала Каріна. Вона попросила знайти їй роботу, всього на рік, розповіла, що зустріла гарного чоловіка і хоче з ним жити. Лиш планує ремонт зробити до його переїзду. 

Я допомогла подрузі, адже саме вона усі ці роки мене рятувала. Каріна вмовила мене залишитись із нею на цей рік, аби разом веселіше було. Та перед нашим поверненням мені зателефонував Ігор, він сказав, що подає на розлучення. Це мене дуже здивувало, чому ж саме зараз, коли я їду додому. Чого раніше не пішов?

Та вдома сусіди мені розповіли всю правду. Виявляється чоловік мій навіть не приховував, що має роман з Каріною. Вже давно на її будинок мої гроші витрачав. Та потім, коли я віддала усе донечці на квартиру, їм бракувало на закінчення ремонту. От Каріна й поїхала.

Усі знайомі насміхалися, що я чоловіка з коханкою утримувала так довго. А мені прикро було, що найближчі люди зрадили. Навіть донечки правди не розповіли. Боялись, що я повернусь і гроші перестану висилати! Каріна просить зрозуміти та пробачити. Каже, що в них кохання. Та я так не можу.

Скажіть, що мені робити в цій ситуації?

Більше цікавих життєвих історій тут – https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector