“Все – це кінець, вона все йому розкаже” – подумала я, коли побачила, що до Роми йде його мама. І це перед самим весіллям

Зранку я не могла знайти собі місце. Звичайно, кожна наречена нервує перед весіллям, та це було інше. 

Ми з Ромою досить довго зустрічались. Два роки ходили, тоді він в армію пішов, я його чекала, після повернення ще рік. Я зовсім не розуміла, чому ж він не робить пропозицію. Кохає наче мене, втратити боїться. А тоді його сестра Діана відкрила мені очі:

 – Вже давно б весілля відіграли, якби не наша мама. 

 – Чому?

 – Складна вона людина. А ти чомусь їй не сподобалась. Рома сварився із нею, вмовляв, та дійшло до того, що вона погрожувала позбавити спадку. А ти ж сама розумієш, втрачати там є що.

 – А чому ж я їй не подобаюсь?

 – Мабуть, звикла головною бути, бачить, що ти сильна і самостійна, боїться контроль втратити.

Не розуміла я цього, та прикро було дуже. Згодом набралася сміливості й сама почала розмову з коханим:

 – Рома, я тебе з армії чекала. А роки йдуть! Якщо ти не хочеш одружуватись – так і скажи.

 – Ні, я дуже хочу. Лишень не покидай мене.

Наступного ж дня він прийшов з величезним букетом троянд і каблучкою. Нарешті ми заручилися. Я щиро вірила, що з часом мої стосунки з його мамою покращаться.

Ми готувались до весілля. Свекруха, на диво, допомагала, та наполягала, аби все було лише так, як вона хоче. Ресторан, меню, декор, музикантів – усе вона вибирала. Мене це дратувало, але я вирішила мовчати, аби догодити цій жінці. 

І ось за кілька днів до весілля сталося те через що, я думала, доведеться скасувати свято. 

В мене є колега Олексій. Я вже давно йому подобаюсь, і він цього не приховує. Перед самим святом я намагалась гарно попрацювати, аби потім взяти відпустку заради медового місяця. Я затримувалась допізна. А одного разу Олексій запропонував мене підвезти додому. Відмовлятись було дивно. 

Коли ми приїхали, Олексій зупинився і почав мене вмовляти скасувати весілля. Стверджував, що кохає і жити без мене не може. Я пояснювала, що нічого не вийде. Ми сиділи й говорили. А тоді я обійняла хлопця, аби підтримати, все ж я цінувала його, як друга.

Пошепки

Та потім я побачила, що біля під’їзду стоїть моя свекруха й уважно дивиться на все це. Я вийшла з машини й підійшла до неї:

 – Доброго вечора! Ви на мене чекаєте?

 – Взагалі-то так. А ти, бачу, ще заміж не вийшла, а коханця вже маєш?

 – Це просто колега, друг.

 – Ну тоді не страшно, якщо я синові розповім, що ви тут пів години сиділи в машині.

Я не знала, що їй казати. Вирішила не благати, аби майбутня свекруха не подумала, що в мене й справді щось є з Олексієм. Та з острахом чекала, що ж буде далі. 

І ось, настав день весілля. Ми саме стояли в черзі біля РАЦСу і раптом я побачила, що мама Роми кличе його на розмову.

“Все зараз вона йому розкаже. Хоче, щоб я навіть часу не мала все пояснити” – думала я.

Вони поговорили. Рома повернувся із серйозним обличчям і спитав:

 – Мені варто через це перейматися?

 – Ні! 

 – Я тобі довіряю. Пішли одружуватись.

Він навіть не розпитував. А майбутня свекруха стояла з кислим виразом обличчя і мовчала. Ми одружилися. Свято вдалося на славу. Та я тепер не знаю, як спілкуватися із мамою чоловіка. Чи вдасться мені налагодити із нею стосунки?

Що б ви робили на моєму місці? Чи варто намагатися потоваришувати зі свекрухою?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector