Все зіпсував штамп в паспорті?

– Я на своєму досвіді переконалася в тому, що штамп в паспорті руйнує шлюб, – розповідає Галина. – Це неможливо пояснити чи аргументувати, але як тільки відносини узаконюються на офіційному рівні – все змінюється.

Можна припустити, що вся справа не в штампі, а в самій Галині, однак її подруги зізнаються, що також помітили таку закономірність. Під час зустрічань все може бути неймовірно, а потім в один момент ідилія руйнується.

Вперше Галя пішла під вінець у двадцять років. Тоді вона була доволі юною, а в серці палахкотіло справжнє кохання. Принаймні, їй так здавалося. Однак швидким було не лише рішення про заміжжя, але й рішення про розлучення. Одразу після церемонія в РАЦСі почалися сварки, непорозуміння і взаємні звинувачення.

Батьки лише полегшено зітхнули, коли пара розпалася. 

– Кожен ще зустріне своє щастя, – переконувала матір Галини. – Вони ще молоді, дітей не мають, тому все налагодиться.

– Якщо свій перший шлюб я дійсно можу назвати помилкою молодості, то з другим чоловіком у нас все було по-іншому, – далі веде Галина. – Дійсно, у двадцять років я ще не розуміла, чого хочу від життя і яка людина має бути поруч зі мною, але ж потім до цього питання я поставилася значно відповідальніше. 

Стосунки Галини й Миколи тривали цілих 8 років. Увесь цей час вони жили в цивільному шлюбі. Чоловік неодноразово освідчувався свої обраниці, але вона не поспішала з реєстрацією в РАЦСі.

Пара встигла купити спільну квартиру, зробити в ній ремонт, кілька разів відпочити закордоном і подолати різноманітні труднощі. Картинка була дійсно ідеальною. Здавалося, що ніщо не зруйнує їхнє кохання. Після тривалої перевірки стосунків на міцність можна було нарешті одружитися і задуматися про народження дітей.

 – Ми не встигли занести заяву, як між нами з’явилася дивна напруга. Почали виникати сварки на порожньому місці. Вони переростали в скандали та істерики. Раніше такого у нас ніколи не було, адже ми завжди могли знайти компроміс. А у вечір перед весілля я взагалі не знаю, що на мене найшло. Чесно, зараз навіть не згадаю, через що виникла суперечка.

Все ж церемонія відбулася, але шлюб тривав недовго. Через пів року Галина з Миколою вирішили розлучитися.

– Ми навіть не могли подумати, що все так закінчиться, – зізнаються рідні та знайомі. 

– Я сама здивована, – каже Галина. – До весілля у нас була повна гармонія, а потім вона кудись ділася. Можна було б у всьому звинуватити побут, але ж ні. Ми до цього довго разом жили і добре ладнали. Незрілість тут також ні до чого, бо ми обоє сформовані особистості. Справді, цілковите взаєморозуміння закінчилося після штампу в паспорті. Чому так?

Чи помічали ви подібну закономірність, коли між партнерами починаються непорозуміння одразу після офіційної реєстрації шлюбу? Чи можете ви пояснити цей феномен? Можливо, це все ж просто збіг? А як змінилися ваші відносини після весілля? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector