Всі четверо дітей Вікторії і Девіда Бекхем страждають від серйозного захворювання, яке передається у спадок

Відомо, що деякі хвороби передаються у спадок. З подібною спадковою хворобою зіткнулися діти однієї з найзнаменитіших пар шоу-бізнесу Вікторії та Девіда Бекхем.

У співачки і футболіста четверо дітей: Бруклін, Ромео, Круз і Харпер. Всі вони успадкували від своєї зіркової мами нейрологічне захворювання під назвою дислексія.

У них виникають проблеми з опануванням навичок читання, грамотністю, арифметикою і підтриманням уваги, а також моторикою і координацією. Бруклін Бекхем вже намагався здобути вищу освіту. Однак через дислексію перед початком другого семестру він змушений був залишити навчання.

В принципі, Вікторії це захворювання не завадило домогтися успіху в кар’єрі. Так, діти подружжя Бекхем навряд чи зможуть стати відомими вченими. Однак є безліч інших професій, де діти з дислексією зможуть себе реалізувати.

Так, той же Бруклін вирішив стати фотографом. Його брат Ромео захоплюється тенісом. Наймолодший із братів – Круз цікавиться танцями і музикою. А єдина дочка – Харпер готує татові смачні сніданки.

Крім Вікторії і молодших Бекхемів від цього захворювання страждають такі голлівудські знаменитості, як Стівен Спілберг, Дженніфер Еністон, Том Круз, Орландо Блум і інші.

 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Adblock
detector