Всі дивилися це шоу. Тепер гляньте, що сталося з улюбленими акторами «Каламбуру»

Важко знайти людину, яка б не чула про тележурнал «Каламбур». Незважаючи на те, що шоу закрили ще в 2001 році, люди до сих пір згадують випуски і головних героїв, які створювали їм настрій.

Але мало хто знає, яка доля чекала головних акторів, що сталося з ними після закінчення передачі.

Почнемо з Олексія Агопьяна.

У 2000-2001 роках, брав участь в серіалі «Комедійний квартет», з 2003 по 2004 рік знімався в передачі «Мамаду» разом з Валентином Опалєвим і Віктором Андрієнко. Нині бере участь в телесеріалах і художніх фільмах. З 2012 року бере участь в пародійному шоу «Велика різниця».

Відомо, що актор одружений, але особисте життя не афішує.

А цю красуню пам’ятаєте? Іванова Тетяна, її найбільш запам’ятовуючим образом є Баба з Села Дурнів.

Заміжня за Вадимом Набоковим. Син Ілля (24.06.1998) і дочка Марія (27.03.2007)

Його найбільш запам’ятовуючим образом, без сумніву, є Морячок-дурник з «Села Дурнів». Неодноразовий учасник фестивалів «Умора». Бере участь в змаганнях з більярду.

З 1996 року одружений на Тетяні Івановій. Є син Ілля (24 червня 1998) і дочка Марія (27 березня 2007).

Юрій Альфредович Стицковський

З 10 вересня 2007 року, напередодні парламентських виборів, на українському каналі ТЕТ виходила інформаційно-аналітична передача «Пупсня», автором, режисером і продюсером якої став Юрій Стицковський.

Концепція передачі полягала в тому, що ляльки відомих українських політиків (Віктор Ющенко, Віктор Янукович, Юлія Тимошенко, Наталія Вітренко та ін.) під наглядом ляльки Савіка Шустера грали в ток-шоу на кшталт «Свободи слова».

Перша дружина Евеліна Бледанс — відома актриса, учасниця комік-трупи «Маски». Одружилися в 1993 році, після 7 років спільного життя, але шлюб тривав 2 місяці.

Друга дружина (з 1995 року) — Ірина Козир, що була виконавчим продюсером тележурналу «Каламбур». 22 травня 2002 року в шлюбі народився син Микола.

Ось як зараз живуть головні актори тележурналу «Каламбур», які подарували нам таких яскравих і веселих персонажів.

Vika
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: