Всі гості на весіллі дивувалися – а хіба можна таку наречену брати у дружини?

Дмитро Іванович – забезпечений чоловік, у якого і будинок, і машина, і перспективна робота. Тільки за такого і виходити заміж. А по телевізорі постійно розповідають про випадки, коли молоді дівчата одружуються із зірками зрілого віку. Головне, що всі задоволені. Його Наташка лиш зі школи випустилася. Однак у них було справжнє кохання Хоча злі люди все ж перешіптувалися, що дівчина спокусилася на гроші. Та ті, хто знають всю ситуацію, воліють просто мовчати. 

Діма їде на мотоциклі і зустрічає по дорозі дівчину, яка намагається щось до нього крикнути. Він зупиняється, а вона йому: – Тато закрив маму в лазні! – перелякано гукає дівчина. Хлопець злазить з мотоцикла. Бачить, що біля брами лежить п’яний чоловік, а у вікні жінка намагається достукатися до когось на дворі. Дмитро відчинив двері і випустив матір дівчинки. З’ясувалося, що її коханий прийшов випивший і змусив жінку зайти в баню. Потім він зачинив двері, а сам не витримав і заснув.

– Як тебе звати? – поцікавилася дівчинка.

– Я Дмитро. Можна Дімка. А тебе?

– Всі кличуть Наташкою.

Через деякий час вони знову випадково зустрілися в магазині. -Дімка! – вигукнула дівчина. Хлопець, побачивши її, усміхнувся. Він пригостив її морозивом.

Наступного дня він їхав у справах на мотоциклі. Раптом побачив як дорогою біжить Наташка. Вона тікала від свого батька. Хлопець зістрибнув зі свого транспорту і спробував зупинити чоловіка, в руках якого був батіг. 

– Це за що їй?

Пошепки

– Щоб слухалася! Профілактику проводжу, – агресивно відказав чоловік і спробував вдарити Дімку. Та він легко ухилився і скрутив п’яного батька дівчини.

– Якщо ти ще раз піднімеш на неї руку, то не житимеш, – пригрозив Дмитро. 

Потім за огорожею він побачив Наташку. Дівчина гірко плакала, а хлопець спробував її підтримати і заспокоїти. 

– Часто таке трапляється? 

– Раз в тиждень буває…

– Я тепер буду заходити до вас в гості, – сказав хлопець. Він дотримав свого слова. Наташка йому дуже сподобалася. Вони разом і на 1 Вересня ходили, і на ялинку дивитися, і в цирк. Потім Дімка відправився на Північ, щоб заробити трохи грошей. Спочатку він не забував про дівчину і писав їй листи, а потім зник. Через сім років він повернувся додому. Першим ділом він хотів дізнатися, як там його Наташка. Прийшов під її хату. На подвір’я вийшла дівчина. Побачивши Дмитра, вона почала плакати. Того вечора у них була довго розмова. Хлопець дізнався, що життя Наташки було нелегким. Пережити довелося багато, а зараз у неї залишилася тільки бабуся. 

Наступного дня вони разом поїхали на ринок. Хлопець хотів прикупити нової одежі для дівчини, бо вона була вже у 10 класі і не мала навіть нічого пристойного, щоб вдягнути. Вони знову почали проводити багато часу разом, то на прогулянках, то в театрі, то на концертах. Дмитро так і залишився жити в селі і вирішив, що Наташка повинна бути поруч з ним назавжди.

А що ви думаєте про цю історію кохання?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I
Adblock
detector