Всі хвороби — з голови: «Скажи мені, на що ти хворієш, і я скажу, хто ти»

Психосоматика — термін, прийнятий в медицині для позначення такого підходу до пояснення хвороб, при якому особлива увага приділяється ролі психічних чинників у виникненні, перебігу та наслідки захворювань. Психосоматика вивчає вплив психологічних чинників на виникнення ряду соматичних (тілесних) захворювань.

За оцінкою вчених, близько 50% всіх захворювань в індустріально розвинених країнах мають психогенний характер. Основним методом лікування виступає психотерапія, мета якої полягає у встановленні прихованих для самого пацієнта зв’язків між його емоційними конфліктами і виникненням симптомів хвороби

Існує кілька причин виникнення хвороб :

1. Генетична або конституціональна схильність органу.

2. Стрес, психологічні травми.

3. Внутрішній конфлікт.

Перефразовуючи відому приказку, можна сказати «Скажи мені, на що ти хворієш, і я скажу, хто ти».

1) Волосся.

Рання сивина, випадіння волосся, його тьмяність – показники безпорадності, стресу і відчаю, браку життєвої енергії. Постійний страх і напруга руйнують вас і ваше волосся. Просто будьте собою, вірте в себе і в допомогу згори.

2) Голова.

Головні болі часто можуть свідчити про завищенні вимоги до себе. Головні болі часто походять від заниженої самооцінки, а також свідчать про прагнення уникнути будь-яких помилок. 

3) Очі.

Далекозорість: такі люди не живуть сьогоднішнім днем й багато чого обмірковують, через що їм важко приймати важливі рішення.

Короткозорість: ви боїтеся майбутнього та рідко дивитися дальше свого носа.

Глаукома виникає у тих людей, які живуть минулим, а їхні помилки і досі не дають їм спокою. 

4) Зуби та рот.

Прихована образа та проблеми часто з’являються у вигляд карієсу та інших проблем ротової порожнини. Якщо у вас виникають проблеми з жувальними зубами, швидше за все, ви не хочете брати на себе відповідальність та не бажаєте змиритися з певними обставинами. 

5) Губи.

Губи часто свідчать про внутрішні емоції та почуття. Якщо у вас часто з’являються тріщини, то це означає, що ви занадто чуттєві та часто себе за це картаєте. 

6) Спина.

Спина – це опора життя. Проблеми зі спиною говорять про відсутність моральної підтримки.

Хвороби у різних частинах спини провокують різні внутрішні конфлікти.

Спина:

  • хвороби нижній частині: страх через гроші.
  • хвороби середньої частини: почуття провини.
  • хвороби верхній частині: відсутність моральної підтримки. 

7) Суглоби.

Артрит переслідує тих, хто не відчуває любові оточення. Вони схильні до критики та не вміють говорити «ні» іншим. Артритики — це запальні люди, які часто придушують в собі відчуття до атаки. 

8) Кісточки ступні.

Якщо у вас часто болять кісточки, то, можливо, ви не приділяєте собі достатню кількість часу. Якщо ваш час постійно займає робота, а власні бажання ви відсовуєте на другий план, то це може спричинити болі в стопах. 

9) Зайва вага.

Ожиріння — прояв тенденції захищатися від чогось. Коли людина відчуває внутрішню порожнечу, вона намагається заповнити її харчами. Дефіцит довіри до оточення та страх перед новизною часто спричинює переїдання. 

10) Шлунок.

Гастрит виникає внаслідок частого нервового напруження, також коди людині не вистачає визначеності чи присутнє певне відчуття безвиході та приреченості може призвести до проблеми зі шлунком.

Ви згідні з цим описом?

U2
Загрузка ...