Всі м’язи працюють, завдяки всього трьом вправам! Неймовірні результати при опрацюванні м’язів …

Не дарма кажуть, що фізична активність може принести багато користі.

Особливо, якщо це стосується зовнішнього вигляду. Для отримання бажаних форм необхідно регулярно робити вправи, але це не дуже весело, хіба ні?

Ми ж вам пропонуємо комплекс, який займає всього лиш декілька хвилин в день, а результат неабиякий. Для струнких ніг спробуйте ці три вправи, які також допоможуть підтягнути всі м’язи тіла. Ваша фігура зміниться вже після першого місяця виконання комплексу.

Вправи для всього тіла:

1. Потрібно стати прямо, спина рівна, а руки витягнути вгору. Ногу слід розставити на ширині плечей. При цьому ви вже маєте відчути  легке напруження в спині. Це вихідне положення. 

Потім слід почати присідати з такого положення й тримати руки вгорі. Носки повинні дивитися в різні сторони, спина пряма. Присідати слід якомога глибше, й при цьому намагатися тягнутися вгору. Чому потрібно підіймати руки? Саме таке виконання допомагає збільшити навантаження на ноги вдвічі, при цьому не використовуючи додаткової ваги. Спершу виконати 20 повторень,  а потім поступово збільшити до трьох заходів по 20 разів. 

Пошепки

2.Вихідне положення: лежачи на спині, потрібно зігнути ноги в колінах. Потрібно підіймати сідниці вгору та впиратися долонями в підлогу. Затримайтеся в цій позі на 30 секунд. Повторити спершу 5-7 разів. А потім збільшити в три підходи по 10-12 разів.

Стеж, щоб руки були випрямлені, не відривай голову від підлоги.

3. Потрібно стати рівно, одну ногу закинути назад на стілець, а іншою присідати так, щоб коліно згиналося перпендикулярно до підлоги. Ця вправа чудово тренує м’язи преса, спини і стегон, сприяє їх росту. Потрібно робити спершу по 12 разів на кожну ногу, а потім збільшити кількість до 3 повторів до 12 разів. Обов’язково тримати спину рівною та дивитися прямо! 

Цей комплекс допоможе вам отримати фігуру своєї мрії!  І самопочуття буде на висоті!

Вам сподобався цей комплекс?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector