Всі подруги та колеги по роботі заздрять – а все через мою свекруху, Василину Романівну. То така жінка, словами не передати!

У мого чоловіка дуже важка робота. Тиждень він вдома, а решта часу в рейсах. Їздить і в сусідні області, в Польщу, Литву, Німеччину. 

Декілька місяців тому я народила третю дитину, донечку Софійку. І, якщо чесно, вдома трохи складно доглядати за дітками та ще хазяйнувати вдома. Адже сини квартиру догори ногами перевертають, лиш наведу порядок – а вони вже іграшки розкидають, бешкетують. 

І ось Микола декілька днів тому знову поїхав на рейс до Італії. Коли він вдома, то Артур та Артем слухаються, бо то ж тато. Він кулаком стукне – то вони сидять тихіше води, нижче трави. А тільки він зібрав речі, то сини почали хуліганити. 

Раптом поміч прийшла, звідки її не чекали – до мене зателефонувала Василина Романівна:

– Любонько, як ви там? Як мої хлопчики?

– Хату готові перевернути! Я зараз збожеволію. 

Ми поговорили по телефону не довго, десь хвилин 10 від сили. Я мала прибирати, готувати їсти, кинути одяг в прання. Але через годину хтось постукав у двері.

На порозі стояла пані Василина з пакунками:

– Так, Любонько, ану дай пройти. Була в АТБ, купила тут макарончики, крупи. А на Стрийському ринку свіжих овочів та фруктів набрала, тут домашнє молочко, сметанка, сирочок. 

Артемові та Артурові дала ще по 500 гривень. 

– Ну що, збираємося на прогулянку?

– Ура! – кричали хлопці. 

Я почала збиратися, одягатися.

– Стій, а ти куди?

– З вами.

– Любко, ну я не маленька дитина, а бабуся. Сама з ними погуляю, а ти собі відпочинь, тут поприбирай. Або взагалі подивися свій улюблений серіал. 

Я була шокована такою пропозицією свекрухи. Зазвичай знаю, що нас, молодих невісток, щиро ненавидять. А тут така поміч. 

Пошепки

Свекруха до вечора гуляла дітками на прогулянці. Вони поїхали ще у парк розваг, поїли в кафе. Я встигла робити всі справи та глянути романтичну комедію. 

– Любко, а я завтра на дачу до куми хочу поїхати, на вихідні, в неділю ввечері повертаюся. Я внуків також заберу, хай на свіжому повітрі відпочинуть.

– І навіть Софійку?

– Так, всіх. Завтра десь о 8 ранку приїду.

– Ура, ми їдемо на дачу. Круто! – кричали хлопці в один голос. 

За ці вихідні я встигла зробити вс-все-все, що відкладала останні місяці. По-перше, гарно виспалася, зробила собі нарощення вій, манікюр та педикюр. Потім поїхала в магазин та вибрала нові меблі у спальню. Ввечері зустрілася з подругами в караоке, так гарно відпочили. 

Діти приїхали втомлені та швидко заснули. Свекруха привезла мені з городу огірки полуницю, лохину, помідори. Холодильник ледь зачинявся від таких гостинців. 

А вчора у нас з чоловіком була річниця весілля. На жаль, Микола не міг приїхати вчасно. Але настрій мені підняла пані Василина. Принесла тортик та подарунок – робота-пилососа. 

– Ви що, це такий дорогий подарунок! 

– Любонько, а мені для тебе нічого не шкода.

– Чому ви це робите? Я знаю, що деякі свекрухи невісток ненавидять..

– Любко, та в мене така свекруха покійна була – не жінка, а мегера. І я сама 5 дітей виховувала, сама знаю, як це важко. 

Я аж розплакалася. Так приємно знати, що моя свекруха найкраща жінка на світі. Дай Боже всім молодим дівчатам мати таких чудових родичок.

А які у Вас стосунки зі своїми невістками чи свекрухами? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector