Всі родичі та друзі в шоці, коли бачать, як я спілкуюся з колишнім чоловіком. Недавно такий скандал вчинили, бо дала Оресту велику суму грошей просто так!

Я розлучилася ще 3 роки тому, однак, для всіх родичів та друзів це досі гаряча тема для обговорення. Бо бачте, я досі спілкуюся з колишнім та у нас хороші стосунки.

Ось і таке буває в житті, любі жіночки. Ми ще у 2021 році розлучилися, без сварок та скандалів. Ніхто один одного привселюдно не обмовляв, не поливав брудом та не пліткував.

Мало того – мій колишній чоловік Орест залишив нам з донечкою квартиру та машину, які ми купували у шлюбі. У колишнього була ще одна квартира, але набагато менша та зі старим радянським ремонтом, де він зараз живе. 

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Тим паче, Орест сумлінно виплачує аліменти на нашу Світланку та навіть оплачує всіх репетиторів. Щосуботи приїздить у гості та забирає її на ночівлю. Цієї зими, під час шкільних канікул, вони разом поїхали на 3 дні в Буковель. Коли донька хворіє, то Орест обов’язково привезе ліки та в разі чого, підмінить мене біля ліжка з дитиною.

Чому ж ми себе так поводимо? Є дві причини. Перша та найголовніша – наша донька Світланка. Ми не хотіли, аби вона чула наші крики. суперечки, нарікання. Навіщо дитині це все? Аби вона потім була налякана та постійно плакала?

По-друге, що мої батьки, що батьки Ореста розлучені. І повірте, ніхто з них не розходився, як ми, на такій добрій ноті. Моя мама, наприклад, постійно нарікала на тата, казала, що він дуже поганий чоловік. А тато, у свою чергу, обзивав маму та лаяв її дуже. Приходила до тата – чула, яка мама погана. Приходила до мами – чула, який тато паразит та зіпсував їй життя.

А от мама Ореста взагалі забороняла йому після розлучення бачитися з татом. І йому не вистачало саме того батьківського плеча, чоловічого міцного слова. Ну і він аліменти не платив, Орест з мамою жили дуже бідно.

І от у нас був такий негативний досвід, тому не хотіли, аби дитина також страждала. Краще зберегти нормальні стосунки, ніж зіпсувати дитинство Світланки та її спогади про нашу родину.

Пошепки

Нещодавно Орест до мене зателефонував з дуже цікавою пропозицією. Так, як він працює у сфері будівництва, то дізнався, що у місті почнуть будувати новий ЖК. Він буде з охороною, пору є парк та великий супермаркет. І зараз це ще по суті пустир, але починаються будівельні роботи. Через 2-3 роки вже зведуть стіни та будуть робити ремонт. Тому чоловік запропонував одну ідею – скинутися грішми та купити тут доньці квартиру. Буде їй у майбутньому такий подарунок.

Я погодилася та дала 5 тисяч доларів, решту докинув Орест. Самі розумієте, що у 0 циклі нерухомість дешева, а ціна зростає вже до кінця будови.І ще чоловік прописав мене та доньку за паперами єдиними власницями цього житла.

Однак, моя мама та інші родичі почали залякувати.

– Та він з тебе так просто гроші хоче викачати! Може, тої квартири взагалі не існує. А документи підробив!

– Мамо, ну що ти таке кажеш? Він все на нашу дитину оформив. 

– Та бреше він. От ти наївно повірила, а потім будеш гірко плакати! 

І подруги так само нарікають, що я наївна дівчинка. Однак, це ж мої гроші та мої стосунки. Я просто хочу своїм прикладом показати, що можна після розлучення зберегти хороші відносини. Сварки, скандали та крики – це не вихід з ситуації.

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector