Всі відтінки червоного: трендова палітра осені в нейл-арті

Мода примхлива і непостійна – тренди змінюють один одного з шаленою швидкістю, не перестаючи дивувати новими ідеями. Манікюр – не виняток, кожен сезон несе свіжі рішення: змінюється актуальна довжина нігтів, форма, дизайн, і, звичайно ж, колірна гамма. Однак є варіанти, які незмінно виявляються в числі найбільш популярних. Саме до таких належить червоний манікюр. Він асоціюється з незалежністю і стильністю.

Червоний в усі часи вважався кольором любові і пристрасті. Саме червоний привертає до себе увагу з першого погляду, не залишаючи байдужим нікого. Саме тому червоний манікюр користується такою великою популярністю серед жінок.

У поточному році червоний манікюр не втратить свою актуальність. Навпаки, саме яскравий червоний манікюр обіцяє зайняти перші позиції в рейтингу найпопулярніших.

Таке виконання можна сміливо вибирати і для коротких, і для довгих нігтів. Обидва варіанти будуть виглядати дуже виграшно.

Червоний манікюр сліпуче красивий навіть в найпростішому класичному виконанні. Але варто лише додати елемент декору, як нейл-арт заграє зовсім новими фарбами.

Класичний червоний буде виглядати зовсім по-іншому, якщо прикрасити нігтики блискітками: стильно, ефектно і зі смаком. Поєднання елегантного червоного і загадкового сяйва страз виглядає просто бездоганно!

Як визначитися з вибором форми?

Овал, квадрат, мигдаль, «балерина» – червоний вдало виглядає на будь-якій формі нігтів. Але найбільш виграшно червоний манікюр виглядає на довгих нігтях мигдалеподібної форми. При цьому не поступається і овал: виглядає такий манікюр дуже ніжно і жіночно. Погодьтеся, овальний червоний манікюр – це відмінна ідея і для особливого випадку, і для офісу.

Червоний манікюр у 2020 році буде дуже популярним. Його головна перевага полягає в тому, що він відмінно підходить і молодим дівчатам, і жінкам у віці.

Тому сміливо вибирайте цей яскравий лак, включайте фантазію і прикрашайте свої нігті різними елементами декору.

А вам подобається червоний колір?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Lida
Adblock
detector