– Всі їздять на моря, війна чи не війна, тому збирай речі та їдь! – казала мені свекруха. Але я не можу цього зробити…

Подруги мені заздрять, бо маю прекрасну свекруху. У нас чудові стосунки! Іванна Іванівна це та людина, якій можу довірити абсолютно все. Коли мій чоловік вперше познайомив нас, вона мені відразу сподобалась! Після народження дитини наші відносини стали ще кращими.

Свого першого онука мама Іванна безмежно любила та завжди засипала подарунками. Зараз жінка є щасливою бабцею трьох онуків.

Нещодавно в свекрухи було свято. До її Дня народження ми усі довго готувалися. Мені хотілось її чимось дуже приємно вразити. Діти готували свої подарунки у вигляді малюнків, аплікацій, а ми з чоловіком хотіли купити їй щось, чого б вона сама собі не купила.

Жінка завжди була дуже щедрою для нас, а собі всього шкодувала. Тому порадившись, ми придбали їй гарну кавомашину. Я була впевнена, що вона їй сподобається, й не помилилась. Однак зовсім не чекала від неї такої відповіді. 

– Дякую вам за такий гарний подарунок, але я для тебе, дитино, теж маю щось… — загадково говорила Іванна Іванівна.

– Для мене? — здивувалася я.

Пошепки

– Так. Я придбала путівку на море. Хочу, щоб ти з дітьми поїхала від війни трохи далі. 

– На море? Але це дуже дорого, до того ж як я поїду без чоловіка? Що скажуть люди? 

– Всі їздять на моря, війна чи не війна, тому не звертай уваги, збирай речі та їдь!

Насправді я з тих людей, які проти відпочинку в час війни, адже краще гроші пожертвувати на військо. Проте з іншого боку розумію, що вона старалась, витратила кошти, щоб зробити мені приємне, а я тут ще й носом кручу. Однак мене не полишають нав’язливі думки щодо стану в країні. Я не розумію, що мені тепер з тією путівкою робити? Може, то віддати свекрусі назад, нехай вона з онуками поїде? Але, мабуть, це буде дуже негарно з мого боку… Не хочу зіпсувати стосунки з мамою, адже вона в мене просто золота свекруха. Порадьте, що робити?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector