Всім, у кого вдома пластикові вікна

2 речі, про які «забувають» сказати, коли встановлюють пластикові вікна

Пам’ятаєте, як раніше, з настанням холодів, нам доводилося обклеювати вікна паперовими смужками, а стики затикати поролоном? На щастя, це клопітке заняття можна залишити далеко в минулому, встановивши пластикові вікна. Але найчастіше майстри, зробивши головну справу, забувають повідомити щасливим власникам новеньких вікон про дві важливі речі.

1. Необхідно регулярно змащувати оливою всі рухомі деталі фурнітури. Процедуру варто повторювати 1-2 рази на рік, заливаючи звичайну машинну оливу.

2. При зміні сезонів вікна варто переводити в літній і зимовий режим.

Як відрегулювати пластикові вікна?

Пошепки

Майже всі сучасні конструкції можна відрегулювати. Щоб перевірити, чи перекладається фурнітура в інший режим, досить поглянути на спеціальні ексцентрики (цапфи), розташовані на бічній поверхні стулки.

Фурнітура перекладається за допомогою спеціальних ексцентриків (цапф), розташованих збоку стулки. Якщо на ексцентриках є отвори для шестигранного ключа, зірочки, викрутки або ексцентрик має овальну форму, то даний вид фурнітури, швидше за все, має можливість перекладу в літній або зимовий режим. Але можливість перемикання краще уточнювати ще до установки вікон. Щоб переключити режим вікна, просто поверніть за допомогою відповідного інструменту все цапфи на стулці (чим більший розмір вікна, тим більша їх кількість) в потрібне положення.

Якщо стулка постійно знаходиться в зимовому режимі, це веде до додаткового навантаження на ущільнювальну гумку, і вона швидше зношується. Легко можна перевірити режим вікна самостійно. Затисніть стулкою звичайний аркуш паперу: якщо зможете його легко вийняти, вікно знаходиться в літньому режимі.

Ви знали про це?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I
Adblock
detector