Всього 20 років! В бою на Запоріжжі загинув студент з Прикарпаття

Яка страшна несправедливість. Важко змиритися, коли ворог забирає життя зовсім молодих захисників. Тих, хто відчув поклик і не зміг спостерігати, як нищать його державу.

На Запоріжжі неподалік Гуляйполя внаслідок скидання ворожого дрону загинув молодий студент з Прикарпаття Олександр Настащук. Хлопцеві було всього 20 років, він навчався на другому курсі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Та покинув навчання, аби дати відсіч ворогу і захищати рідні землі. 

“Студент Коломийського навчально-наукового інституту Олександр Настащук загинув на війні… Важко знайти слова втіхи, неможливо втамувати біль від втрати, але нехай добрий, світлий спомин про захисника назавжди залишиться в пам’яті рідних, друзів, бойових побратимів, одногрупників, усіх, хто знав його, любив і шанував. Вічна та світла пам’ять Герою!” – висловили співчуття представники Коломийського навчально-науковому інституті ПНУ ім. В. Стефаника.

Пошепки

Олександр народився 2 грудня 2003 року. Навчався на другому курсі, мріяв стати вчителем фізкультури. Майже два місяці тому отримав почесний нагрудний знак головнокомандувача ЗСУ “Золотий Хрест”. Показав себе, як надзвичайно талановитий і відважний боєць. Мав звання молодшого сержанта, командира 2 інженерно-саперного відділення інженерно-саперного взводу 75 батальйону 102 бригади.

Вічна пам’ять Герою! Низький уклін! Щирі співчуття рідним!

 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector