Всього 3 тижні користуюсь рецептом, а шия знову наче в молодості! Аби ж я раніше знала, що так можна…

З роками наша шкіра втрачає свою еластичність. А потім ми жаліємось, що вона обвисла, стала “дряблою”. І здається, що нічого вже з цим не зробиш, бо дає про себе знати старість…

Але відкрию вам один великий секрет: процес старіння можна легко відкласти на кілька років! Якщо дотримуватись рекомендацій, правильно харчуватись, не стресувати і любити себе. 

Рецепт для підтяжки шкіри

2,5 столові ложки косметичної глини потрібно розвести з водою відповідно до інструкції. Глину найкраще брати або блакитну, або чорну. Коли густа кашка буде готова, додайте до неї 1,5 чайної ложки камфорної олії, а ще 2,5 столові ложки кавової гущі.

Після цього нанесіть маску на шию, обмотайте її харчовою плівкою та одягніть наверх теплий, тісний до тіла одяг. Це створить термоефект, завдяки якому маска почне працювати.

Через 25 хвилин маску потрібно змити, а на шию нанести зволожувальний крем. 

Від одного використання ефекту може бути недостатньо, тож рекомендуємо проводити цю процедуру хоча б три тижні. Протягом цього часу маску потрібно нанести на шкіру не менше трьох разів. Кофеїн добре справляється з прискоренням обмінних процесів, тож пружна і матова шия буде радувати вас ще не один рік.

Пошепки

Якщо у вас підвищена чутливість до олії, яка використовується в масці, зменште її кількість вдвічі. 

Що змінити в харчуванні

Запорука хорошої шкіри – догляд не лише ззовні, але і всередині. Ваш вірний друг на шляху до вічної молодості – правильне харчування. Щоб шкіра довше лишалась пружною, насичуйте свій організм антиоксидантами. Додавайте у раціон більше свіжих овочів, бобових, ягід. Також не забувайте про свіжу рибу, горіхи, насіння і про звичайну питну воду.

А от від солодкої газованої води та кофеїну варто відмовитись, вони вам точно не товариші. 

Увага! Будь-яка інформація щодо здоров’я та лікування, має лише ознайомлювальний характер! Перед тим, як використовувати будь-який засіб для лікування, обов’язково потрібно звертатися за консультацією до лікаря або до лікувального закладу!

Користувались таким рецептом? Як вам результат?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector